Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 10 Geg 2024 08:37

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 04 Gru 2010 14:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Gru 2010 13:44
Pranešimai: 2
Miestas: Vievis
     Sveiki,

     Esu Edvardas Kuzavinis, tinklapio www.atoveiksmis.lt autorius.

     2010-12-05 ketinu Vilniuje, Kudirkos aikštėje, atremti žydų mėginimus išniekinti mūsų tautiškumo ir valstybingumo simbolius.

     Organizuoju Tautiškos Giesmės dainavimą, susirinkti kviečiu 13:00.

     Noriu, kad pademonstruotume vienybę ir neabejingumą. Mums buvo spjauta į veidą. Aš anksčiau nežinojau, kad žydai švenčia savo religinę šventę "chanuką" jau ne pirmus metus šioje vietoje, bet nežinojau dėl to, jog buvau ekonominis emigrantas ir grįžau į Lietuvą palyginus neseniai.

     Grįžau į Lietuvą kovoti už mūsų Tėvynę, mūsų gimtąjį kraštą, kadangi vienu metu mano "zombio sąmonė" atsiprogramavo nuo klaidingų pažiūrų ir iliuzinių vertybių.

     Tikros vertybės - ne sotus skrandis ir nauji Levis džinsai - tikros vertybės - buvimas savo namuose, t.y. Lietuvoje, gebėjimas čia turėti pilnavertį gyvenimą.

     Šiuo metu man ir mano šeimai buvimas Lietuvoje yra tikras išbandymas, nes vietoj pastovių 9000 lt pajamų Anglijoj aš šiuo metu turiu vos 1500 lt bendrų pajamų ir sunkiai sekasi išlaikyti žmoną ir du vaikus.

     Suprantu, kad mano namuose - Lietuvoje, šiuo metu "prakiuręs stogas", "išdaužyti langai", "sugriauta krosnis", ir šiaip prisiveisė daug parazitų ir kenkėjų, todėl savo namus - LIETUVĄ privalau sutvarkyti kartu su kitais sąmoningais Lietuvos piliečiais.

     TAIGI, TOKS MANO PRISISTATYMAS. Kviečiu apsilankyti mano svetainėje http://www.atoveiksmis.lt

Apie situaciją prašau paskaityti čia:
http://www.atoveiksmis.lt/index.php?opt ... &Itemid=57

AČIŪ

_________________
Bulgarijos aiškiaregė Vanga sykį pasakė - matau žmonių gyvenimus kaip video juostą - nuo pradžios iki galo. Tai reikštų jog viskas yra iš anksto nulemta. Gal būt ir tiesa...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 04 Gru 2010 14:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 07 Spa 2009 23:09
Pranešimai: 428
Miestas: Vilnius
     Aš, kaip pavienis asmuo, galiu pasakyt, kad NUOŠIRDŽIAI GAILIUOSI, kad man bus fiziškai neįmanoma prisidėti ir dalyvauti, tačiau mėginsiu kviesti savo pažįstamus, kad ateitų sudalyvauti. Lietuvą būtina vaduoti iš judokratijos ir tironų priespaudos - tai pasakyti ir daryti drįsta tik viena politinė jėga - VIENINGASIS LIETUVIŲ NACIONALDARBININKŲ SĄJŪDIS...

     Yra labai gerai, kad yra tautiečių, kurie nori pasipriešinti "išrinktosios tautos" ir jos pakalikų akiplėšiškiems išpuoliams prieš Lietuvių Tautą.

     Dar kartą, atsiprašau už savo negalėjimą sudalyvauti, bet šiemet man tai tikrai yra visiškai neįmanoma, nors, jeigu norite bendradarbiauti, mielu noru galima tiek su manim, kaip asmeniu, tiek su VLNDS, į kurį dera stoti visiems sąmoningiems Lietuviams.

_________________
"Nacionalizmas yra dvasinė revoliucija." - Horia Sima.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Gru 2010 17:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
     Dėl chanukos.

     Šia švente yra pažymima judėjų pergalė 165 m. pr. Kristų, kovojant prieš graikus:

Hanukkah
http://en.wikipedia.org/wiki/Hanukkah

Ханука

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0% ... 0%BA%D0%B0

     Todėl, savaime suprantama, ji negali būti švenčiama šiandien ir Lietuvoje viešai - pergalių šventės vyksta pergalės vietoje, o ne svetimoje šalyje, nes pergalės šventimas Lietuvoje gali atrodyti kaip pergalė prieš lietuvių tautą. O tai yra neleistina.

     Murza, kiek žinau, tai įrodė Šiauliuose ir ten viešų  chanukos šventimų nebėra, o namuose švęsk ką nori ir kaip nori - kiekvienam savo, kaip buvo pasakyta.

     Todėl ir jums, vilniečiai, reikėtų susiorganizuoti ir pareikšti organizuotą protestą prieš tai: pvz., surengti atitinkamą mitingą, surinkti parašus (ne mažiau kokį 10 000) ir įteikti merui su ultimatyviu reikalavimu - Lietuvoje gali būti švenčiamos tik Lietuvos Valstybės pergalės šventės.

     Jei nepaklausytų, tada reikia kreiptis į teismą su prašymu uždrausti viešai švęsti svetimos valstybės šventes Lietuvoje.
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 04 Gru 2010 17:35 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27136
Miestas: Ignalina
atoveiksmis rašė:
     Sveiki,

     Esu Edvardas Kuzavinis, tinklapio www.atoveiksmis.lt autorius.

     2010-12-05 ketinu Vilniuje, Kudirkos aikštėje, atremti žydų mėginimus išniekinti mūsų tautiškumo ir valstybingumo simbolius.

     Organizuoju Tautiškos Giesmės dainavimą, susirinkti kviečiu 13:00.

     Noriu, kad pademonstruotume vienybę ir neabejingumą. Mums buvo spjauta į veidą. Aš anksčiau nežinojau, kad žydai švenčia savo religinę šventę "chanuką" jau ne pirmus metus šioje vietoje, bet nežinojau dėl to, jog buvau ekonominis emigrantas ir grįžau į Lietuvą palyginus neseniai.
AČIŪ


    Edvardai,

    turiu iš anksto nuoširdžiai perspėti, kad ir tau, ir kitiems dalyviams mūsų "šaunioji prokuratūra" gali "pripaišyti" štai šį Baudžiamojo kodekso straipsnį:

171 Straipsnis. Trukdymas atlikti religines apeigas ar religines iškilmes
http://www.infolex.lt/ta/66150:str171

    Jau yra sukaupta nemenka "patirtis", kada būtent tokiais atvejais "prisikabinama".

Mindaugas Murza surengė Šiauliuose piketą prie nuverstos žydų menoros
http://lndp.lt/diskusijos/viewtopic.php?t=1784

M.Murzai ir jo bendražygiams - tūkstantinės baudos
http://lndp.lt/diskusijos/viewtopic.php?t=37

Žilvino Razmino teismas – politinė byla

http://lndp.lt/diskusijos/viewtopic.php?t=3814

    Taigi, patariu iš karto atėjus kreiptis į aikštėje budėsiančių policijos patrulių valdžią, kad tie oficialiai nurodytų, kur jūs galite susirinkę giedoti himną. Nes kitaip tuoj pat supakuos ir po to metų metais tampys po teismus.

   Plačiau šia tema:

Baudžiamojo Kodekso pataisos galutinai panaikino žodžio ir spaudos laisves Lietuvoje
http://lndp.lt/diskusijos/viewtopic.php?t=4454

Drebėkite homofobai ir antisemitai - prokuroras Valentukevičius greit jus visus pasodins!!!
http://lndp.lt/diskusijos/viewtopic.php?t=5581

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Paskutinį kartą redagavo Žygeivis 07 Gru 2010 02:06. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Gru 2010 17:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 07 Spa 2009 23:09
Pranešimai: 428
Miestas: Vilnius
tikras lietuvis rašė:
     Dėl chanukos.

     Šia švente yra pažymima judėjų pergalė 175 m. pr. Kristų, kovojant prieš graikus.

     Todėl, savaime suprantama, negali būti švenčiama šiandien ir Lietuvoje viešai - pergalių šventės vyksta pergalės vietoje, o ne svetimoje šalyje, nes pergalės šventimas Lietuvoje gali atrodyti kaip pergalė prieš lietuvių tautą. O tai yra neleistina.

     Murza, kiek žinau, tai įrodė Šiauliuose ir ten viešų  chanukos šventimų nebėra, o namuose švęsk ką nori ir kaip nori - kiekvienam savo, kaip buvo pasakyta.

     Todėl ir jums, vilniečiai, reikėtų susiorganizuoti ir pareikšti organizuotą protestą prieš tai: pvz., surengti atitinkamą mitingą, surinkti parašus (ne mažiau kokį 10 000) ir įteikti merui su ultimatyviu reikalavimu - Lietuvoje gali būti švenčiamos tik Lietuvos Valstybės pergalės šventės.

     Jei nepaklausytų, tada reikia kreiptis į teismą su prašymu uždrausti viešai švęsti svetimos valstybės šventes Lietuvoje.
:smile38:


      Šiauliuose šie išpuoliai prieš Lietuvių Tautą vyksta iki šiol ir Vieningasis Lietuvių Nacionaldarbininkų Sąjūdis šiemet, kaip ir kasmet, ten organizuoja akciją prieš chanuką.

_________________
"Nacionalizmas yra dvasinė revoliucija." - Horia Sima.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Gru 2010 18:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
    Nereikia tiesiogiai kištis į jų procedūras (jei leidimas chanukuoti gautas, tai jau tik su savivaldybe belieka šnekėtis).

     Tačiau reikia susirinkti kitu laiku, nuspręsti, po to surinkti parašus ir įteikti.

     Jei meras neklausys, tada kreiptis įvairių organizacijų ir pasirašiusių žmonių vardu į teismą (tekste, kurį žmonės pasirašys, visa tai dera numatyti ir įrašyti).

     Tai būtina daryti, nes jų privažiuoja iš kitur, reketuoja turtą iš Lietuvos ir kitaip agresyviai elgiasi (prisiminkime paskutinį žydomasonų išpuolį prieš Lietuvą per P.Stankero straipsnį).

     Tuo tarpu Lietuva turi būti lietuviams, t.y. komandos, kuri vadinasi Lietuva, nariams. O reketyrai tokie nėra ir niekada tokiais nebus - "vien tik turtas valdo juos".
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Gru 2010 18:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Legionierius rašė:
      Šiauliuose šie išpuoliai prieš Lietuvių Tautą vyksta iki šiol ir Vieningasis Lietuvių Nacionaldarbininkų Sąjūdis šiemet, kaip ir kasmet, ten organizuoja akciją prieš chanuką.

Kažkur skaičiau, kad Šiauliuose jie savo gargarų (menorų) nebestato.
Teisinė kova prieš jų išsidirbinėjimus yra perspektyvesnė.
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Gru 2010 18:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 07 Spa 2009 23:09
Pranešimai: 428
Miestas: Vilnius
tikras lietuvis rašė:
Legionierius rašė:
      Šiauliuose šie išpuoliai prieš Lietuvių Tautą vyksta iki šiol ir Vieningasis Lietuvių Nacionaldarbininkų Sąjūdis šiemet, kaip ir kasmet, ten organizuoja akciją prieš chanuką.

Kažkur skaičiau, kad Šiauliuose jie savo gargarų (menorų) nebestato.

Teisinė kova prieš jų išsidirbinėjimus yra perspektyvesnė.
:smile38:


     Dar statomos. Žinau iš tiesioginių šaltinių, t. y. žmonių, kurie prieš tai protestuoja ir mato savomis akimis.

     O šiaip vienintelė prasminga kova - tai politinė - tegul ir toliau stato ir gal būt tai padės atmerkti Lietuvių Tautai akis į tai, kas vyksta.

     Nacionalinės-rasinės sąmonės pakilimas bus būtina Nacionalinės Revoliucijos prielaida, tik Nacionalinė Revoliucija ir Tautinės valstybės sukūrimas gali ir privalo išgelbėti Lietuvių Naciją nuo biologinio išnykimo.

_________________
"Nacionalizmas yra dvasinė revoliucija." - Horia Sima.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Gru 2010 18:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Legionierius rašė:
Dar statomos. Žinau iš tiesioginių šaltinių, t. y. žmonių, kurie prieš  protestuoja ir mato savomis akimis.

O pats ar matei?
Nueik, pasižiūrėk ir tada galėsi sakyti.
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Gru 2010 19:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 07 Spa 2009 23:09
Pranešimai: 428
Miestas: Vilnius
tikras lietuvis rašė:
Legionierius rašė:
Dar statomos. Žinau iš tiesioginių šaltinių, t. y. žmonių, kurie prieš  protestuoja ir mato savomis akimis.

O pats ar matei?
Nueik, pasižiūrėk ir tada galėsi sakyti.
:smile38:


Esu matęs.

_________________
"Nacionalizmas yra dvasinė revoliucija." - Horia Sima.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Gru 2010 20:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Legionierius rašė:
Esu matęs.

Kada ir kur? :smile89:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Gru 2010 21:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 07 Spa 2009 23:09
Pranešimai: 428
Miestas: Vilnius
tikras lietuvis rašė:
Legionierius rašė:
Esu matęs.

Kada ir kur? :smile89:


Nesiruošiu aiškinti visų detalių - ne tardymo izoliatorius čia.

_________________
"Nacionalizmas yra dvasinė revoliucija." - Horia Sima.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Gru 2010 22:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Ką gi - reikalas aiškus: Murza Šiauliuose menoras išgyvendino.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Gru 2010 22:19 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27136
Miestas: Ignalina
tikras lietuvis rašė:
Ką gi - reikalas aiškus: Murza Šiauliuose menoras išgyvendino.


    Rytoj sužinosime. :img01:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Gru 2010 00:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2010 00:02
Pranešimai: 246
Beje, kaip praėjo susibūrimas gruodžio 5d. Katedros aikštėje?  :img06:

_________________
Tai, ką mes darome gyvenime, nuskamba aidu amžinybėje.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 19 Gru 2010 00:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 10 Geg 2009 14:59
Pranešimai: 631
Miestas: KAUNAS
     Sveikinu Tave, Edvardai, prisijungus.

      Dažnokai ir aš pasižvalgau po atoveiksmį.lt. Viskas gerai. Jeigu grįžta tokie vyrai kaip Tu - manau Lietuvos tautinė perspektyva į ateitį turi būti Gera - tai yra NACIONALINĖ-TAUTINĖ valstybė, valdoma iš širdies, atsistatys...

     Man truputį gaila, kad prieš maždaug 50 metų buvo leista Lietuvoje abortai - kaip tuo tarpu Lenkija uždraudė.

     Per tą laiką atlikta virš 3 mln. abortų, o tai yra šiandieną būtume 6 mln. tauta. Dabar pasaulyje yra apie 4,5 mln. gryno kraujo lietuvių.

      Klausyk ir tarkis su Žygeiviu - tik jo dėka mes turime dar nors šį ,,LANGĄ,,.

    Aš manau, kad reikia daugiau apšaudyti /žodžiais/ VIRŠŪNĖLES, nes jų tikslai savo valstybės ir tautos atžvilgiu yra IŠDAVIKIŠKI, net nėra DIPLOMATIJA.

     Man tas prisijungimas prie atoveiksmio atrodo per sudėtingas - rodžiau ir suinteresavau atoveiksmiu daugelį...

    SĖKMĖS VIENMINTI.

J.vPR. Lietuva pirmiausia.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007