Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 20 Bal 2024 18:36

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 26 Kov 2011 21:55 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27079
Miestas: Ignalina
Bičiulis rašė:
Tai tik tavo, Žygeivi, fantazija. Matai tokią realybę, kokią norėtum matyti. Rusijos imperija nėra savo saulėlydyje ir, neužpyk, bet tu jo tikrai nepamatysi, bet vargu, kad ir aš pamatysiu.


  Galim lažintis... :smile66:

   P.S. Niekada fantazijomis nesivadovauju, o analizuoju realią geopolitinę, politinę, ekonominę, finansinę, tautinę, religinę, demografinę, ... situaciją.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Kov 2011 22:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Kokį laikotarpį imam ir iš ko? :img01:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Kov 2011 00:06 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27079
Miestas: Ignalina
Bičiulis rašė:
Kokį laikotarpį imam ir iš ko? :img01:


    Aš manau, kad tai įvyks per kokius metus (minimum), o maksimum per 5 metus (bet manau, kad greičiau - visų pirma Kinija nebegali tiek laukti).

    Na o patys rusai (įvairūs jų analitikai ir politikai) - maždaug nuo 5 iki 15 metų duoda Rusijos imperijai.

    Iš ko lažinamės - na, nežinau. Aš juk degtinę ar šampaną nevartoju.
:img01: :img01:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Kov 2011 00:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
5 metai - ilgas laiko tarpas. Alų vartoji? :smile78:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Kov 2011 00:42 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27079
Miestas: Ignalina
Bičiulis rašė:
5 metai - ilgas laiko tarpas. Alų vartoji? :smile78:


  Taigi, kad ne. :smile25:

   Bet kai kada išgeriu "Trejos devynerios" antpilo - sveika mano amžiuje (pravalo kraujagysles).  

   Taigi, siūlau lažintis iš butelio "Trejų devynerių" (manau, kad ir tau patiks). :smile32:

  P.S. Butelis "Trejų devynerių" tikrai vertas Rusijos imperijos.
:img01:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Kov 2011 00:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Hmm, dėkui, atsisakysiu, man labai ne kokie prisiminimai su "Trejom devyneriom". :img01: 5 metai - ilgas laiko tarpas, taigi siūlau taip: jei laimiu, tu man dėžę Švyturio gintarinio. :img01: Dėžėj berods 20 butelaičių, o vieno kaina 2,39 lt, taigi viso netoli 50 lt (man asmeniškai tai ne per didelė kaina, turint galvoje lažybų laikotarpį, kaip tau?), o jei laimi tu, na tai nežinau. :img01: Ar išgersi 5 butelaičius "Trejų devynerių"? :img01: Ar nori iš mažesnės sumos kirst? Nors būtų įdomiau lažintis iš to pačio daikto. :img06:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Kov 2011 01:02 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27079
Miestas: Ignalina
Bičiulis rašė:
Hmm, dėkui, atsisakysiu, man labai ne kokie prisiminimai su "Trejom devyneriom". :img01: 5 metai - ilgas laiko tarpas, taigi siūlau taip: jei laimiu, tu man dėžę Švyturio gintarinio. :img01: Dėžėj berods 20 butelaičių, o vieno kaina 2,39 lt, taigi viso netoli 50 lt (man asmeniškai tai ne per didelė kaina, turint galvoje lažybų laikotarpį, kaip tau?), o jei laimi tu, na tai nežinau. :img01: Ar išgersi 5 butelaičius "Trejų devynerių"? :img01: Ar nori iš mažesnės sumos kirst? Nors būtų įdomiau lažintis iš to pačio daikto. :img06:


    Labai jau daug butelių iškart - taip ir prasigerti galiu. :smile32: :img01:

    Užtektų ir poros butelių "Trejų devynerių" bei analogiškai pagal kainą tau "Švyturio gintarinio" (tik kad po 5 metų jį dar gamintų, kaip ir "Trejas devynerias" - visko gali būti ir Lietuvoje per tą laiką... :smile7: ).

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Kov 2011 01:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Na gerai, aš tau 2 butelius "devynerių", tu man analogiškai pagal kainą mano pasirinkto alaus. :img06:

Jei kartais negamintų, tai tada ką kitką sugalvosim pagal tą pačią sumą, ok? Kertam.

P.S. Tikėkimės, kad nebus tokia padėtis, jog gamins "Majak" alų. :img02:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Kov 2011 02:31 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27079
Miestas: Ignalina
Bičiulis rašė:
Na gerai, aš tau 2 butelius "devynerių", tu man analogiškai pagal kainą mano pasirinkto alaus. :img06: Jei kartais negamintų, tai tada ką kitką sugalvosim pagal tą pačią sumą, ok? Kertam.

P.S. Tikėkimės, kad nebus tokia padėtis, jog gamins "Majak" alų. :img02:


  Kertam.

  P.S. Svarbiausia, kad apskritai tuo metu dar ką nors geriamo gamintų. :smile7:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Kov 2011 02:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Ganėtinai įžūlu buvo Rusiją įvertinti maždaug 20 lt, bet tegul... :smile66:

Vadinasi taip: jei 2016 m. kovo 27 d. 1 h 31 min vis dar egzistuos Rusijos imperija - tu man alų, jei iki to laiko Rusijos imperiją pakeis tautinės valstybės - aš tau "devynerias". :img01:

Lažybų tikrai neužmiršiu, duodu garbės žodį. Net jei jau ir nebebūsiu šiame forume/nebebus forumo, vis tiek tave susirasiu ir atsiimsiu/įteiksiu laimėjimą. :img06:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Kov 2011 03:04 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27079
Miestas: Ignalina
Bičiulis rašė:
Ganėtinai įžūlu buvo Rusiją įvertinti maždaug 20 lt, bet tegul... :smile66:

Vadinasi taip: jei 2016 m. kovo 27 d. 1 h 31 min vis dar egzistuos Rusijos imperija - tu man alų, jei iki to laiko Rusijos imperiją pakeis tautinės valstybės - aš tau "devynerias". :img01:

Lažybų tikrai neužmiršiu, duodu garbės žodį. Net jei jau ir nebebūsiu šiame forume/nebebus forumo, vis tiek tave susirasiu ir atsiimsiu/įteiksiu laimėjimą. :img06:


  Gerai.

  P.S. Patikslinu sąlygą
- nebebus Rusijos imperijos dabartinėse jos ribose - ji subyrės į dalis, arba ją "apkarpys" išorinės jėgos  (kažkokios Rusijos nuoplaišos, žinoma, liks - kur nors aplink Maskvą)...
:img01:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Kov 2011 03:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Bet jei atskils tik vienintelis Kaukazas, tai nesiskaito?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Kov 2011 04:13 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27079
Miestas: Ignalina
Bičiulis rašė:
Bet jei atskils tik vienintelis Kaukazas, tai nesiskaito?


   Gerai - sutinku. :img01:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Kov 2011 10:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Vsio, sąlygos sutartos, laikas eina. :img01:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 27 Kov 2012 10:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Seniai ir beužsukęs buvau.

Primenu, Žygeivi, kad šiandien praėjo minimalus terminas nuo mūsų lažybų pradžios - 1 metai. Bet neliūdėk, dar liko 4 metai sugriūti Rusijai. :smile100:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 27 Kov 2012 12:53 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27079
Miestas: Ignalina
Nesijaudink, aš tikrai nepamiršau :smile25: - o ir Rusijos imperijos subyrėjimo "procesas juda" (ypatingai Totorijoje pastaruoju metu tai jaučiasi) :smile13:

P.S. Beje, prieš porą savaičių į Dagestaną kovai su ten ypatingai suaktyvėjusiais partizanais permesta 25 000 Rusijos kareivių (dvi pilnos divizijos), su sunkiąja technika bei aviacija - panašu, kad ten Rusijos valdžia laukia rimto sukilimo ir jam ruošiasi.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 04 Bal 2012 23:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2010 00:02
Pranešimai: 246
Rusijos milicijos atsargos generolas majoras, buvęs Rusijos Interpolo viršininkas, dabar Valstybinės Dūmos ekspertų tarybos narys apie padėtį Rusijoje (po rinkimų ir ne tik) ir pasaulyje:

1 dalis: http://www.youtube.com/watch?v=DZqvUdOAYx4

2 dalis: http://www.youtube.com/watch?v=uAXtMEZ5ocA

Reziumė:

-Jei Rusijoje viskas ir toliau vyks kaip dabar kad vyksta ir nebus jokių kardinalių pokyčių, tai Bičiulis gali parduotuvėje gautą gražą po truputį pradėti dėti į kiaulę taupyklę Žygeivio vaistams (2vnt);

-Pasaulyje darosi vis karščiau ir greitu laiku gali tapti labai karšta;

_________________
Tai, ką mes darome gyvenime, nuskamba aidu amžinybėje.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 05 Bal 2012 00:04 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27079
Miestas: Ignalina
Kad aš laimėsiu lažybas, neabejoju (Rusijos imperija tikrai subyrės) - tik bijau, kad neteks nei Bičiuliui savo alų gerti, nei man mano "Trejas devynerias": kažkaip kankina mane labai bloga nuojauta, kad sparčiai artėjame link stambių pasaulinių "kataklizmų", ir dėl jų "klizma" bus labai daug kam.... :smile49: :smile102:

Ir Rusija savo kariuomenę telkia Dagestane, Azerbaidžano pasienyje, visai ne kovai su vietiniais partizanais, o ruošiasi būsimam Izraelio ir JAV karui su Iranu (kur Azerbaidžanas, panašu, jog bus Irano priešas, o Rusija ir Kinija - draugai).

Įdomu ir tai, kad Rusijos kompartijos portalas paskelbė vieno GRU generolo straipsnį, kad Putinas yra JAV įtakos agentas, užverbuotas jau gana seniai. Ar tik komunistai nesiruošia "užversti" Putiną?

Beje, ir neseniai nusišovęs - arba nušautas (?) - buvęs KGB užsienio žvalgybos vadovas generolas-leitenantas Šebaršinas savo laiku išvijo Putiną iš KGB būtent dėl tokių įtarimų.

Internete iš tikrųjų nemažai informacijos apie tai, kaip Putinas dar sovietmečiu pirkinėjo Austrijoje sau įvairų turtą - tame tarpe ir nekilnojamąjį, be savo KGB vadovybės leidimo. :smile38:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 27 Kov 2013 02:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Primenu, kad šiandien praėjo 2 metai nuo lažybų pradžios. Kol kas viskas stovi kaip stovėję. :img06:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 27 Kov 2013 16:27 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27079
Miestas: Ignalina
Bičiulis rašė:
Primenu, kad šiandien praėjo 2 metai nuo lažybų pradžios. Kol kas viskas stovi kaip stovėję. :img06:


Nesijaudink - tikrai nepamiršau. :smile25: :roll:

O "dėl "stovėjimo", tai viskam savas laikas, nes giluminiai procesai juda netgi labai intensyviai - ir kai pasiekiamas "kritinis taškas", supuvusios imperijos labai dažnai žlunga tiesiog per vieną dieną. :smile102:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 27 Kov 2014 10:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Primenu, Žygeivi, kad praėjo dar 1 metai (viso jau 3). :) Laikas pasisuko jau mano naudai, o kol kas Rusija stovi kaip stovėjusi. :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 27 Kov 2014 14:22 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27079
Miestas: Ignalina
Bičiulis rašė:
Primenu, Žygeivi, kad praėjo dar 1 metai (viso jau 3). :) Laikas pasisuko jau mano naudai, o kol kas Rusija stovi kaip stovėjusi. :)


Ne labai stovi.... :roll:

O labai užtikrintai juda į savo galutinį galą. :smile102:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 27 Kov 2014 14:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Prisijungė Krymą, greit prisijungas Aliaską, dar vieną kitą posovietinę valstybę, kur tu tą galą matai...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 27 Kov 2014 16:50 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27079
Miestas: Ignalina
Bičiulis rašė:
Prisijungė Krymą, greit prisijungas Aliaską, dar vieną kitą posovietinę valstybę, kur tu tą galą matai...


:roll:

P.S. O tu nematai?

Dauguma diktatūrinių ar autoritarinių valstybių "nustimpa" tada, kai įsivelia į realią kovą su išorinėmis jėgomis, o tuo labiau į rimtą karą.

Putinas ką tik kaip tik tai ir padarė.

Juk Krymą jam "pakišo" lygiai taip pat, kaip savo laiku Sovietų sąjungai "pakišo" Afganistaną. :smile102:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 29 Bal 2014 22:34 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27079
Miestas: Ignalina
Источник - http://www.buzina.org/forum.html?func=v ... t=40#25630

ВОЛГА rašė:
Жигяйвису:

Ознакомилась с вашими фантазиями, милейший. Да у вас бред! Откуда вы взялись такой начитанный?

Оскорбления - не мой стиль,но вы крайне меня разозлили.

Вы, видимо, ни малейшего представления не имеете, какие национальности проживают на территории РФ, как им живется, какая политика проводится в их республиках.

Отвечаю вам, как житель субъекта РФ, соседствующего с пятью национальными республиками: НИКТО НИКУДА УХОДИТ ИЗ СОСТАВА РФ НЕ СОБИРАЕТСЯ!Всех устраивает,представляете?

И все живут в спокойствии и мире.


Так называемую РСФСР я исходил и изьездил вдоль и поперек - еще в советские времена, от Калининградской области (а точнее - южной части Малой Литвы) до Сахалина, Курил и Камчатки; от Кольского полуострова (земли саамов) до Алтая, Саян и Тувы, Байкала и Амура...

Не говоря уж об истинной Московии - и уже тогда видел сотни разваливающихся деревень, в нескольких десятках км от Москвы.

Поэтому реальное положение дел на местах знаю не плохо, тем более что этими вопросами занимаюсь много лет.

Конечно, тем кто живет в иллюзиях навеянных совковой и путинской пропагандой о "Великой и Неделимой", трудно доходит, что на самом деле происходит в разных частях этой самой "Великой и Неделимой". :)

Однако, разьяснять реальное положение я вам не стану - ведь все равно мне не поверите. :)

Поэтому просто прочитайте материалы из вашего инфо сайта regnum.ru (великоимперского и шовинистического по своей сути)

http://www.regnum.ru/dossier/28.html

Вот только сообщения последних нескольких дней:

Ссылки в сюжете «Национализм, ксенофобия, религиозный экстремизм и борьба с ними»:

29.04.2014
Секты, студенты и очередной центр по противодействию экстремизму: совещание в Чувашии
29.04.2014
СКР проверит информацию СМИ о существовании в Московском регионе опасной секты
29.04.2014
В Меджлисе крымских татар заговорили о нестандартном подходе и квоте в 33%
28.04.2014
Памятник павшим в Великой Отечественной войне с гербом Татарстана - неуважение к памяти: мнение
28.04.2014
Теоретик татарского суверенитета намерен помочь Крыму с историей
28.04.2014
Успехи по "Тотальному диктанту" в Татарстане - не благодаря, а вопреки: мнение
28.04.2014
В Петербурге появится мемориальная доска ученому-антифашисту Николаю Гиренко
28.04.2014
Улицы Волгограда очистят от символов фашизма и нацизма
28.04.2014
В Казани произошла попытка захвата старейшей мусульманской организации
27.04.2014
В Санкт-Петербурге вспомнят жертв Холокоста
26.04.2014
Ереван: Анкара напрасно думает, что можно реанимировать отвергнутое в Цюрихе
26.04.2014
"Война России против Молдавии ~начнется 9 мая": Молдавия за неделю
25.04.2014
А. Хлопонин: За межнациональную ситуацию в регионе должны отвечать зампреды правительства и главы субъектов
25.04.2014
Студент Северо-Кавказского федерального университета из Ингушетии осуждён за разжигание межнациональной розни
25.04.2014
В Сибае (Башкирия) осуждены члены экстремистской организации "Хизб-ут-Тахрир аль-Ислами"
25.04.2014
В Свердловской области профилактика экстремизма в интернете будет усилена
25.04.2014
Мигранты едут к нам работать, а не нарушать наши законы: самарский министр
25.04.2014
За год число коррупционных преступлений в Астраханской области выросло на треть
23.04.2014
Роскомнадзор заблокировал 85 экстремистских сайтов с начала 2014-го (Санкт-Петербург)
23.04.2014
Председатель Меджлиса крымских татар получил предостережение от прокуратуры "за разжигание"
23.04.2014
Руководитель Роскомнадзора: Функционеры "Вконтакте" стали нас слушать и слышать (Санкт-Петербург)
22.04.2014
Мустафа Джемилев пожаловался, что ему запретили въезд в Крым
22.04.2014
Депутат Госсовета Татарстана призвал устранить национальные перекосы в правительстве республики
22.04.2014
С пермского публициста, подозреваемого в экстремизме, взяли подписку о невыезде
21.04.2014
Казахстан подготовил ответ на российскую ноту о выходе журнала о Гитлере
21.04.2014
Дом Дружбы народов во Владимире предложено открыть в 2014 году
21.04.2014
Милонов хочет отмечать в Петербурге дни памяти Холокоста и геноцида армян
21.04.2014
Журнал, посвященный Гитлеру, сожгли ветераны Великой Отечественной войны в Алма-Ате
20.04.2014
"Гагаузия ожидала достойной и своевременной платы за работу от Москвы": Гагаузия за неделю
19.04.2014
Ответственность за крупнейший теракт в Нигерии взяли на себя исламисты
19.04.2014
Архиепископ Рижский: будущему Латвии угрожает идеология разобщения
19.04.2014
"Агрессия России неизбежна": Молдавия за неделю
19.04.2014
В Латвии предлагают Сейму дать гражданство Михаилу Задорнову
19.04.2014
МИД РФ обвиняет ОБСЕ в "политизированной ангажированности", но признает ее "лидирующую роль" на Украине
18.04.2014
В Совфеде РФ просят президента Татарстана наградить премией автора книги "Татары и евреи"
18.04.2014
Агентство по связи и информации Казахстана "примет меры" в связи с выходом журнала о Гитлере
18.04.2014
В Казани обсудили антитеррористическую защищенность объектов ТЭК
18.04.2014
Общественники - омбудсмену Петербурга: обеспечить право голоса бездомным и "воздействовать" на Милонова
18.04.2014
В Башкирии наркоман подозревается в экстремизме
18.04.2014
РФ отдала ОБСЕ "лидирующую роль" в урегулировании на Украине
17.04.2014
В Казахстане вышел журнал, посвященный 125-летию Адольфа Гитлера
17.04.2014
Китай предложил создать Центр ШОС по борьбе с угрозами безопасности
17.04.2014
В Оренбуржье студента подозревают в экстремизме
17.04.2014
Виталий Чуркин: "Утверждения о геноциде крымских татар - вранье и провокация"
16.04.2014
Глава ЦИК РФ не исключает, что в Крыму появятся участки, посвященные татарским князьям
16.04.2014
В столице Киргизии милиция задержала студентов-экстремистов
16.04.2014
Раис Сулейманов: "Пока звучат мантры о фальшивом благополучии, инвестиций в Татарстан не будет"
15.04.2014
Югорчанин предан суду за участие в террористической организации
15.04.2014
За год в России на треть выросло число проявлений межэтнической напряженности
15.04.2014
МВД в Казахстане предлагает запретить осужденным носить бороду
14.04.2014
Адыгею признали регионом с низкой межэтнической конфликтностью
14.04.2014
В Саратове проходят учения силовиков на случай массовых беспорядков
14.04.2014
В Тюменской области открыта горячая линия по вопросам противодействия экстремизму
12.04.2014
В Дагестане установлены подозреваемые в убийстве преподавателя медресе
12.04.2014
"Россия возьмет только Приднестровье, Гагаузию и юг Украины": обзор СМИ Молдавии
11.04.2014
ООН призвала Молдавию устранить дискриминацию цыган
11.04.2014
Только прокуратура смогла заставить подмосковные школы оградить детей от экстремизма
11.04.2014
Гарантии прав крымских татар будут закреплены отдельными законами Крыма
11.04.2014
Учителя медресе в Дагестане могли убить из-за его профессиональной деятельности
11.04.2014
В Татарстане сожженные церкви пока не восстановлены

Подробности: http://www.regnum.ru/dossier/28.html#ixzz30Ix82T3l
Любое использование материалов допускается только при наличии гиперссылки на ИА REGNUM

----------------------------------------------

Вот интересная обобщающая статья:

За год в России на треть выросло число проявлений межэтнической напряженности


http://www.regnum.ru/news/1791048.html

15.04.2014

В минувшем году по сравнению с 2012 годом в России отмечается рост на 30% проявлений межнациональной и межконфессиональной напряженности.

Такие цифры, как сообщили ИА REGNUM в пресс-службе главы Краснодарского края 15 апреля, накануне на выездном совещании Совета безопасности РФ привел секретарь Совбеза Николай Патрушев.

По его словам, это свидетельствует об упущениях в работе на местах, о недостаточно эффективной реализации миграционной политики, что ведет к росту напряженности между местными жителями и мигрантами.

Проявления ксенофобии, межэтническая нетерпимость, этнический и религиозный экстремизм, терроризм - проблемы, которые Николай Патрушев назвал угрозой общественно-политической стабильности страны, остаются актуальными для Южного Федерального округа.

В свою очередь представитель президента РФ в ЮФО Владимир Устинов отметил, что противодействие терроризму только силами спецслужб и правоохранительных органов не может быть эффективным: "Устранение причин в условиях экстремистских и террористических проявлений - это широкая задача, которая должна решаться органами власти всех уровней".

В субъектах и органах местного самоуправления делается немало для гармонизации межнациональных и межконфессиональных отношений, добавил представитель Президента РФ в ЮФО. Однако, концентрация мигрантов в экономически привлекательных регионах округа увеличивается, что создает определенную напряженность на рынке труда, увеличивает нагрузки на учреждения соцсферы, приводит к конфликтам на бытовой почве.

Одним из наиболее привлекательных для жизни регионов давно стал Краснодарский край. Подавляющее большинство населения в регионе - почти 4,5 миллиона - это русские, также в крае проживают почти 300 тысяч армян, 85 тысяч украинцев и ещё более100 тысяч представителей других национальностей. Вместе с ростом экономики, улучшением качества жизни, появлением новых рабочих мест и увеличением зарплат растет и приток мигрантов. Тысячи иностранцев хлынули в регион особенно во время подготовки и проведения Олимпиады в Сочи.

К тому же Краснодарский край - один из главных курортов страны. В регион приезжают отдыхать порядка 13 миллионов туристов в год. Поэтому, по словам губернатора Кубани Александра Ткачева, на протяжении многих лет в центре внимания органов исполнительной власти края и правоохранителей остаются ответственность за безопасность жителей и гостей региона, соблюдение законности и правопорядка, сохранение межнационального согласия и стабильности.

Для обеспечения безопасности в регионе разработан комплекс мер: созданы казачьи дружины, в крупных городах внедрена система "Безопасный город", органы исполнительной власти тесно взаимодействуют с ТОСами и общественными объединениями Кубани.

В крае принят закон об обеспечении безопасности во время массовых мероприятий, также успешно работает программа "Гармонизация межнациональных отношений и развитие национальных культур". В ее разработке принимали участие представители различных национальных общественных объединений Кубани.

Благодаря целому комплексу совместных с правоохранителями мероприятий в период подготовки и проведения Олимпийских игр в Сочи на территории края не было допущено межэтнических конфликтов, экстремистских проявлений и других резонансных преступлений на национальной почве. Высокую оценку безопасности на Олимпиаде дал и секретарь Совбеза Николай Патрушев.

Подробности: http://www.regnum.ru/news/1791048.html#ixzz30IzDvzMY
Любое использование материалов допускается только при наличии гиперссылки на ИА REGNUM

--------------------------------

Так что реальное положение в РФ я знаю не по слухам. :)

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 11 Bir 2014 02:08 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27079
Miestas: Ignalina
http://www.buzina.org/forum.html?func=v ... &start=740

Мих Ан rašė:
Националисты в Финляндии начали развивать активность.


Группа финских офицеров создала свой «Правый Сектор», угрожая России ядерным оружием США и распадом.

Руководитель финского «Правого Сектора» начальник департамента стратегического планирования финских вооруженных сил подполковник Торсти Сирен (Torsti Siren) публично охарактеризировал Россию как «душевно больной сосед».

На фоне присоединения Крыма бунтующие финские офицеры начали пропагандировать русофобию и сообщили, что мир был бы лучше без России.

Торсти Сирен уверен, что распад России – это благо для цивилизационного мира, после чего, в частности Карелия вернется в состав Финляндии.

Торсти Сирен выкладывает на своей официальной странице в Fecebook откровенные призывы к уничтожению России.

Его начали поддерживать другие финские офицеры.

Также опубликована детализированная книга с оперативными картами «Война 2016» о близящейся российско-финской войне.

На обложке книги, автор которой финский эксперт стратегии капитан Йере Лайне (Jere Laine), размещено финскоe слово «сота» (война) с символикой русского флага.

Некоторые цитаты со страницы в Facebook Сирена:

«Россия не Европа. Никто не может понять Россию. Россия - страна-изгой»,

«Россия распадется со своей агрессией таким же образом, как СССР»,

«Карелия еще вернется к состав Финляндии. Необходимо вернуть территории, которые принадлежат финнам. Так и будет. Уже близко день, когда Финляндия будет целой!»

«Ядерное оружие США убивает плохих людей, таких, как русские, которые угрожают суверенным государствам»,

«Если России не существовало бы, мир был бы лучшим местом»,

«Путинизм – это абсолютное зло, которому придется противостоять средствами максимального зла»,

«Нельзя бояться зла путинизма, надо ему ответить в два раза страшнее!»

Себя и своих соратников подполковник Сирен оценивает как «великие стратеги будущего».

Сирен сам считает лекции для НАТО по теме «стратегические коммуникации и влияние на общественное мнение».

Но и это не всё – «великий стратег» также считает, что придется возбудить уголовное дело по поводу распада нацисткой Германии, что, по его мнению, есть «преступлением века».

Департамент стратегии финской армии, которым руководит подполковник Торсти Сирен, по официальным данным «готовит аналитические материалы для долгосрочного планирования, развития и руководства вооруженными силами Финляндии».

На сайте департамента стратегии финской армии добавили новую символику с черно-красным цветом «Правого Секторa».

http://www.len.ru/index.php?mod=news&act=show&id=1317


**************************************************************

http://www.buzina.org/forum.html?func=v ... =750#43730

злобный чебурашка rašė:
Мих Ан rašė:
Националисты в Финляндии начали развивать активность.

Группа финских офицеров создала свой «Правый Сектор», угрожая России ядерным оружием США и распадом

Себя и своих соратников подполковник Сирен оценивает как «великие стратеги будущего». Сирен сам считает лекции для НАТО по теме «стратегические коммуникации и влияние на общественное мнение».

http://www.len.ru/index.php?mod=news&act=show&id=1317


Когда Империя завоюет Финляндию снова обещаю увеличить количество психушек на этой оккупированной территории втрое!


Злобный чебурашка, похоже что и вы уже страдаете "шапкозакидательством". :)

P.S. Соотношение сил ЕС - РФ это 8:1, а НАТО - РФ 16:1.


Радослав Сикорский: Соотношение сил России и ЕС 1:8, а России и Нато 1:16
https://charter97.org/ru/news/2014/6/8/101767/
8.06.2014

И к этим цифрам надо добавить еще и силы не натовских государств (таких как таже Финляндия), у которых имеются отдельные военные договора с США или НАТО.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 22 Bir 2014 17:14 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27079
Miestas: Ignalina
http://www.buzina.org/forum.html?func=v ... t=50#48832

Homo sapiens rašė:
http://continentalist.ru/2014/06/lavochka-rokfelleryi-i-novyiy-mirovoy-poryadok-dlya-b-izbrannyih-zakryivaetsya/


Выдержка:

Из интервью Генри Киссинджера, говорящей головы и аналитика дома Рокфеллеров
«Нам нужно завоевать семь стран», которое он дал репортером американского The Daily Squib в феврале 2012г.,
где он поделился своим видением ситуации в мире и, в частности, на Ближнем Востоке. Беседа складывалась настолько откровенной, что помощники политика ее прервали, а журналиста попросили покинуть помещение.

«Соединенные Штаты ослабляют Китай и Россию, а последним гвоздем в крышке гроба будет Иран, который, конечно же, является главной целью Израиля.

Мы до сих пор позволяли Китаю наращивать военную мощь, а России восстановиться от «советизации». Все это для того, чтобы дать им ложное ощущение бравады, это же их быстрее и погубит.

Мы как меткий стрелок, который подначивает слабака взять ствол. И как только он потянется к оружию — пиф-паф.

Надвигающаяся война будет настолько жесткой, что выиграть может лишь супердержава. А это мы, ребятки.

Именно поэтому ЕС так торопится сформировать супергосударство — они знают, что грядет, и, чтобы выжить, Европе нужно стать единой и сплоченной. Срочность, с которой они все это делают, говорит мне о том, что они прекрасно осведомлены о приближающемся противостоянии.

О, как же я мечтал об этом сладостном моменте!»

****************************************************************

http://www.buzina.org/forum.html?func=v ... 9540#58532

Мих Ан rašė:
Жигяйвис rašė:
...

...кроме непьющего гражданина Жигяйвиса (и то он спорил с дружбаном на ящичек пива. Он сам об этом писал ранее. Значится, попивает, шельмец, потихоньку).


Уточняю: я пиво не пью, а спорил на пиво мой собеседник - так что мне пришлось согласиться.

Ведь тут главное не пиво, а конечный результат, то есть окончательный развал Москальской империи, по поводу чего мы и поспорили... :)


Мих Ан rašė:
Захлебнёшься в пиве, экстремист импероборский!


Миша, ты похоже вообще тупой... :)

Я же тебе русским языком говорю - я пиво не пью...

Тем более, если я выиграю пари (в чем я абсолютно уверен :) ) - то есть Москальская империя развалится до 1 часа 31 минуты 27 марта 2016 года (2016 m. kovo 27 d. 1 h 31 min), мне пиво покупать моему сопернику по пари и не придется, а тем более его пить... :) :) :)

2011 m. kovo mėn. sudarytos lažybos tarp Žygeivio ir Bičiulio, ar subyrės Rusijos imperija per 5 metus... - iki 2016 m. kovo 27 d. 1 h 31 min
viewtopic.php?f=84&t=6314

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 26 Kov 2015 19:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Primenu, kad praėjo dar 1 metai, viso jau 4. :smile4:

Rusijai sugriūti lieka paskutiniai metai, o jos teritorija netgi padidėjo. :img01:

Tad ar neteks, Žygeivi, paskaičiuot proporcingai kiek padidėjo ir pagal tai didinti lažybinį fondą mano naudai? :img01:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 30 Kov 2015 21:06 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27079
Miestas: Ignalina
O aš primenu, kad Sovietų imperija subyrėjo per 3 dienas - ir būtent tuo momentu, kada dar niekas to rimtai nesitikėjo. :smile102:

Na o tai, kad RF užgrobė Krymą ir kariauja Donbase, labai pagreitina jos galutinį žlugimą - ir jis bus toks pat netikėtas (daug kam :roll: ), kaip ir SSSR subyrėjimas.

Tai akivaizdu. :smile25:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 30 Kov 2015 21:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Nejuokink, kai griuvo TSRS, jos dienos jau seniai buvo suskaičiuotos. :img06:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 30 Kov 2015 23:18 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27079
Miestas: Ignalina
Bičiulis rašė:
Nejuokink, kai griuvo TSRS, jos dienos jau seniai buvo suskaičiuotos. :img06:


Bičiuli, o tu pats ar atsimeni tą metą - kas tada iš tikro vyko, ir kokios buvo realios žmonių nuotaikos? :smile38:

Galiu tau garantuoti, jog netgi 1991 m. rudenį niekam ir į galvą (bent jau absoliučiai daugumai žmonių ir SSSR, ir visame pasaulyje) neatėjo mintis, kad SSSR už kelių dienų subyrės kaip kortų namelis.

Nueik į biblioteką ir pasiskaityk to meto laikraščius - netgi vieną dieną prieš GKČP pučą...

Beje, Lietuva tuo metu kas dien laukė, jog Lietuvoje tuoj bus įvestas karinis valdymas (o Latvija ir Estija, jei tai dar atsimeni, tuo metu dar netgi nebuvo paskelbusios savo nepriklausomybę - jos tai padarė tik GKČP pučo metu).

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 01 Bal 2015 02:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Ne, tikrai neatsimenu tų laikų, ne tas amžius. Maža kas žmonėms atrodo, kitka - kas specialistams.

Galų gale kaip ten bebūtų, praėjo jau 4 metai, taigi liko mažiau nei metai iki to laiko, kai galėsi mėgautis pralaimėtomis lažybomis. :img06:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 01 Bal 2015 19:54 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27079
Miestas: Ignalina
Bičiulis rašė:
Ne, tikrai neatsimenu tų laikų, ne tas amžius. Maža kas žmonėms atrodo, kitka - kas specialistams.

Galų gale kaip ten bebūtų, praėjo jau 4 metai, taigi liko mažiau nei metai iki to laiko, kai galėsi mėgautis pralaimėtomis lažybomis. :img06:


Viltis miršta paskutinė... :roll:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 20 Lie 2015 15:27 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27079
Miestas: Ignalina
Re: РОССИЯ МОЖЕТ УНИЧТОЖИТЬ НАТО И США.
http://www.buzina.org/forum.html?func=v ... =10#167116


Александр rašė:
Как же ты, жмудинус, далёк от реалий.

В принципе, возможно, ты и знаешь реальность, но методички велят писать другое, противоречащее не только реальности, но и самому здравому смыслу и логике.

Займитесь своими, внутренними проблемами, у себя в Литовии. Эксперты хреновы.

Ты как-то назвал дату полного развала (всякого уничтожения) РФ.

На сколько правильно помню - март 2016? Причём убеждённо заявлял, так сказать - авторитетно! Ответь, кем ты будешь, если ни в марте, ни в апреле, ни в декабре 2016 этого не произойдёт и будет противоположная твоим прогнозам картина?

Вот тогда у тебя хватит совести признать что ты - ...?


Всякое может быть, я же не бог :) - поэтому и мой прогноз (который я огласил еще 5 лет назад) о том, что весной 2016 г. РФ прекратит свое существование, может и не сбыться.

По разным причинам....

И тогда просто придется дату развала РФ перенести, на несколько месяцев или даже на пару лет, вперед. :)

В историческом смысле в принципе это ничего ведь не меняет - особенно для меня. :)

Однако, что ты скажешь, если мой прогноз сбудется? :) :) :)

К примеру, дату развала СССР я в свое время определил довольно точно - конец 1991 года.

И не прогадал... :)

P.S. А для меня же ошибка в моем прогнозе по точной дате развала РФ будет мне стоить всего 3 бутылки пива. :)

Так как я в свое время (5 лет назад) заключил пари с одним моим собеседником - если к 27 марта 2016 г. 1 h 31 min. РФ еще будет существовать, то я ему проиграю три бутылки хорошего пива.

И на оборот... :)

2011 m. kovo mėn. sudarytos lažybos tarp Žygeivio ir Bičiulio, ar subyrės Rusijos imperija per 5 metus... - iki 2016 m. kovo 27 d. 1 h 31 min
viewtopic.php?f=84&t=6314

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2015 20:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Na va, seniai buvau čia beužsukęs... :roll: Forumas, panašu, miręs... Taigi, laikas bėga greit ir beliko viso labo 6 mėn iki lažybų pabaigos. :roll: Vis dar, Žygeivi, manai, kad per šį pusmetį subyrės Rusija ir jos liks gabalėliai apie pamaskvį? :smile56:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2015 23:24 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27079
Miestas: Ignalina
Forumas gyvas, aš irgi. :)

Tik pavasarį atsirado rimta problema - kažkodėl forumas užsidarė nuo neregistruotų skaitytojų. Niekaip nerandu priežastį ir kaip tai ištaisyti.

Kartais netgi pagalvoju, ar tik ne tos pačios Rusijos imperijos specai pasidarbavo... :)

O dėl Rusijos imperijos artėjančio galo, tai kuo toliau - tuo akivaizdžiau jis artėja.

Tik bijau, kad tas galas ateis toli gražu ne taikiai, kaip SSSR subyrėjimo atveju.

Panašu, kad labai sparčiai artėja naujas rimtas karas - Rusijos su JAV (NATO), nes visos šalys tam vis rimčiau ir agresyviau rengiasi, ir bendra geopolitinė padėtis vis labiau primena 1913 ir 1938 metus.... :(

Na o tokio karo atveju iš Rusijos centrinės dalies apskritai nieko neliks... - nei Maskvoje, nei pamaskvyje, nei kitur...

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 22 Rgs 2015 18:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Aha, tu tą galą matai jau neaišku kiek metų... :roll: 2011 m. davei nuo 1 metų iki 5 metų. Praėjo metai, dveji, treji, keturi, keturi su puse, o kaip nesumažėjo nei gabaliuku, taip nesumažėjo, tai iš kur toks naivumas, kad per likusį pusmetį subyrės... :roll:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 22 Rgs 2015 19:53 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27079
Miestas: Ignalina
Pagyvensim, pamatysim. :)

O tu vis skubi... :) Pvz., kas galėjo pasakyti net vieną dieną prieš GKČP pučą, kad po kelių dienų SSSR išnyks kaip dūmas... :)

P.S. Ką tik JAV į Vokietiją atvežė dar 20 naujų, patobulintų atominių "galvučių", o Rusija į Juodąją jūrą atvarė savo naujausią povandeninį laivą, ką tik pastatytą, ginkluotą raketomis su atominėmis galvutėmis - kaip jau rašiau, pasiruošimas būsimam karui vyksta vis intensyviau - ir ne tik JAV, NATO šalyse ir Rusijos imperijoje, bet ir Kinijoje bei kitose valstybėse ... :(

Plačiau apie pasiruošimus būsimam karui temoje:

Štai kas laimėjo WW2 ir WW3... O kas laimės WW4?
viewtopic.php?f=136&t=4781

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 22 Rgs 2015 20:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Tu akivaizdžiai neskiri realios karinės grėsmės nuo galios demonstravimo kaip amžino politinio ginklo... :smile4:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 23 Rgs 2015 01:30 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27079
Miestas: Ignalina
Skiriu puikiai.

Tačiau žinau ir tai, kad JAV šiuo metu turi visiškai realią galimybę likviduoti Rusijos imperiją, pačios nukentėdamas visai minimaliai - ir tikrai negali šią ypatingai palankią progą taip paprastai praleisti.

Tuo labiau, kad po kelių metų jau RF turės realią galimybę likviduoti JAV - Putinas tiesiog karštligiškai bando perginkluoti armiją ir laivyną. O ir Kinija savo strategines pajėgas labai sparčiai tobulina bei didina.

Galėčiau išsamiai paaiškinti įvairias technines smulkmenas, bet geriau pats paskaityk štai šį vieno rusų profesoriaus straipsnį - ir suvoksi, kodėl būtent dabar yra pats įtempčiausias metas:

К какой войне нам надо готовиться

Быстрый глобальный удар является главной угрозой отечественным стратегическим ядерным силам


http://nvo.ng.ru/realty/2015-07-17/1_war.html

17.07.2015

Леонид Орленко

Об авторе: Леонид Петрович Орленко – профессор МГТУ им. Н.Э. Баумана.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2015 17:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Rusijos armija jau perginkluota. :) JAV pavėlavo gerais 5 metais, nes tai prasidėjo po 2008 m. Rusijos-Gruzijos karo, kada Putinas pamatė rusų armijos spragas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2015 17:37 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27079
Miestas: Ignalina
Bičiulis rašė:
Rusijos armija jau perginkluota. :) JAV pavėlavo gerais 5 metais, nes tai prasidėjo po 2008 m. Rusijos-Gruzijos karo, kada Putinas pamatė rusų armijos spragas.


Akivaizdu, kad tu neperskaitei straipsnį, kurį aukščiau nurodžiau - jame GRU generolas-majoras Ivašovas (neseniai buvęs Rusijos karinės žvalgybos vadovas) ir karinių mokslų daktaras labai išsamiai paaiškina, kokios yra problemos Rusijos armijoje.

Ir jų ištaisymui reikės dar bent 5 metų - beje, būtent iki 2020 m. ir yra numatyta dabartinė Rusijos armijos perginklavimo (modernizavimo) programa.

Esminis dalykas - Rusijos armija buvo ruošiama karui sausumos pajėgomis, o ne panaudojant strategines ypatingai tikslias raketas.

JAV rengiasi būtent tokiam karui - ir realiai šį pasirengimą jau baigė bei išbandė.

Faktiškai dabar reikalingas tik politinis sprendimas...

Ir jis gali būti priimtas bet kurią minutę...

O Putinas iš tikrųjų vis aršiau "erzina" JAV - pvz., dabar pasiųsdamas savo ginkluotę bei karius į Siriją, ir puldamas būtent tuos Asado priešininkus, kuriuos remia bei ginkluoja JAV...

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 25 Vas 2016 02:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Na ką, Žygeivi, liko vos vos daugiau nei 1 mėnesis subyrėt Rusijai. :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 25 Vas 2016 02:59 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27079
Miestas: Ignalina
Bičiulis rašė:
Na ką, Žygeivi, liko vos vos daugiau nei 1 mėnesis subyrėt Rusijai. :)


Nesijaudink - tikrai nepamiršau... :)

Ir patikėk, išreklamavau mūsų lažybas visoje Rusijos imperijoje - ten dabar irgi jau nemažai laukiančių, kas laimės lažybas, o kai kas, matyt, apskritai jau bunkeryje nakvoja... :)

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 12 Kov 2016 02:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Sveikas, primenu, kad liko 2 savaitės iki lažybų pabaigos. :roll:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 12 Kov 2016 02:58 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27079
Miestas: Ignalina
Bičiulis rašė:
Sveikas, primenu, kad liko 2 savaitės iki lažybų pabaigos. :roll:


Sveikas, kažko labai jau dažnai pradedi priminti... :)

Tuoj kasdien, matyt, rašysi... :)

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 12 Kov 2016 12:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Kuo mažiau laiko liko - tuo dažniau. :roll: Likus 3 d. priminsiu kasdien. :smile4: Tai kaip ten, Žygeivi, tai Rusijai byrasi? :smile4: ir ką darysim su faktu, kad Rusija padidėjo nuo lažybų pradžios? :smile4:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 12 Kov 2016 18:50 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27079
Miestas: Ignalina
Subyrės Moskalistano imperija - jei ne mano tiksliai nurodytu laiku, tai šiek tiek vėliau. Tuo gali neabejoti.

Ir būtent tas jos "padidėjimas" Ukrainos sąskaita yra vienas iš tai nulemsiančių faktorių - tai jau irgi akivaizdu.

Pvz., NATO narės Turkijos ir Ukrainos besiformuojantis karinis antimaskoliškas aljansas jau matyti ir be žiūronų. :)

O turkai juk irgi tokie patys "vielikodieržavni" imperininkai, kaip ir maskoliai - ir jie ilgai neiškęs Maskolistano siautėjimo savo pašonėje.

Kol kas juos stabdo tik Obamos akivaizdus silpnakinkiškumas. Tačiau Obamą greit pakeis Klintonienė - o ji nusiteikusi žymiai ryžtingiau. Be to ir turkų kantrybė iki to laiko garantuotai trūks...

P.S. Tiesą sakant, jei Putinas būtų tyliai sau sėdėjęs ir kaupęs jėgas bei tvarkęs imperijos ekonomiką (kaip tai daro gudrūs kinai), tai tikrai nuliūsčiau - juk tada imperija, matyt, išsilaikytų dar kelis dešimtmečius.

Tačiau tikro maskolio "vielikodieržavna" imperinė dūšia negali ilgai iškentėti, jei neįsiveržiama į kokią nors svetimą žemę, ir neįsiveliama į kokį nors karą...

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 13 Kov 2016 00:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Jei labai neturėčiau ką veikti, galėčiau išrinkinėti įvairias tavo prognozes (Kinijos-Rusijos karas, nacionalistų atėjimas į valdžią LT ir t. t.) per šiuos 5 metus ir be Rusijos subyrėjimo, kurios jau turėjo išsipildyt, bet nei viena neišsipildė tavo nurodytu metu ir ganėtinai po to, bet patikėk, labai tingiu. :smile4:

P. S. Į diskusijas tikrai nesileisiu, nes faktai kalba garsiau už bereikšmes diskusijas. :smile4:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 25 Kov 2016 13:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Beliko 2 d. iki lažybų pabaigos. Gal visgi ta Rusija subyrės ir padovanos tau, Žygeivi, dovaną Velykų proga. :roll:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 26 Kov 2016 15:39 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27079
Miestas: Ignalina
Bičiulis rašė:
Beliko 2 d. iki lažybų pabaigos. Gal visgi ta Rusija subyrės ir padovanos tau, Žygeivi, dovaną Velykų proga. :roll:


Va čia tu teisus - tikrai, Rusija subyrėdama, :smile102: galėtų man (ir visam pasauliui, o ypač savo kaimynams) neblogą dovaną Velykų progą padovanoti. :)

Betgi ji klaiki savanaudė - jaučiu, kad, matyt, nepadovanos.... :smile49:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 28 Kov 2016 17:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Lažybos baigtos. :roll:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 29 Kov 2016 19:59 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27079
Miestas: Ignalina
Bičiulis rašė:
Lažybos baigtos. :roll:


Prakišau - pripažįstu... :roll: :smile57:

Bet gal ir gerai - nes priešingu atveju vargu ar dabar susirašinėtume internu, nes Putinas akivaizdžiai būtų pradėjęs WW3, jei pamatytų, kad jo imperija jau byra .... :smile102:

Vienu žodžiu, kai tik būsi Ignalinoje - skambink... (tel. ir adresą, jei nežinai, parašysiu asmenine žinute). :smile20:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 12 Bal 2016 11:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Minėjai, kad plačiai išreklamavai lažybas, o plačiai reklamuoji, kad jas prakišai? :roll:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 14 Bal 2016 13:54 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27079
Miestas: Ignalina
Bičiulis rašė:
Minėjai, kad plačiai išreklamavai lažybas, o plačiai reklamuoji, kad jas prakišai? :roll:


Na ne, stengiuos nereklamuoti... :) Nors atsirado norinčių dar lažintis - dėl vėlesnių terminų.... :)

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007