Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 05 Geg 2024 09:51

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 02 Rgs 2011 13:34 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27132
Miestas: Ignalina
Požiūris: Kraštutiniai kairieji pardavė darbininkų klasę


http://www.patriotai.lt/straipsnis/2011 ... inku-klase

2011-09-01 23:54

      Daugelis palaikančių masinę imigraciją vaizduoja esantys „anti-kapitalistai“ ir „žalieji“, nors iš jų galėtume tikėtis, kad jie priešinsis bet kam panašiam į masinę imigraciją, skatinančią kapitalistinę ekonomiką ir nežabotą augimą.

      Apsvarstykime keletą jų gynybinių argumentų elementarios kapitalistinės ekonomikos šviesoje...

      Imigrantai yra geriausias būdas gauti trūkstamiausius darbuotojus / užpildyti darbo vietas

      Ką gi teigia elementarioji ekonomika? Specialistų trūkumas bet kurioje darbo srityje rinkos ekonomikoje visuomet ištaisomas pasiūlant didesnius atlyginimus. Didesni atlyginimai skatina žmones tobulėti šiose srityse. Po keleto metų trūkumas ištaisomas, o pajamos vienam gyventojui auga.

      Tačiau jeigu darbuotojų trūkumas tiesiog užpildomas įsivežant jau apmokytus darbininkus iš užsienio, atlyginimų lygis niekuomet nekyla ir netgi gali kristi. Tuo pat metu išlieka ir trūkumas, nes nėra finansinės paskatos vietos gyventojams tobulintis šioje srityje. Jie visiškai neskatinami!

       Situacija pablogėja ir dėl to, jog darbdaviai nebeturi poreikio investuoti į apmokymo programas, nes gali gauti jau paruoštus darbininkus be papildomų išlaidų. Tarp vietos gyventojų įgūdžių trūkumas išlieka ir ilgainiui pajamos vienam gyventojui mažėja. Vieninteliai laimėtojai šioje situacijoje – darbdaviai.

       Jungtinėje Karalystėje 2001 metais buvo 600 tūkstančių laisvų darbo vietų. Tada vyriausybė pirmą kartą pasinaudojo šia priežastimi imigracijai didinti. Šiuo metu laisvų darbo vietų skaičius yra labai labai panašus, nors per tą laiką šalyje atsirado daugiau nei 900 tūkstančių imigrantų. Priežastis ta, kad darbų skaičius ekonomikoje nėra fiksuotas. Imigrantai taip pat turi poreikių ir todėl kuria papildomas darbo vietas. Taip susidaro nesibaigiantis uždaras ratas.

       Būtų daug geriau, jeigu darbdaviai apmokytų britų darbuotojus vietoj atsivežamų iš svetur. Jie taip pat galėtų pabandyti mokėti padorų darbo užmokestį nekvalifikuotiems darbuotojams, kurių atlyginimams neleidžia pakilti dabartinė didelio masto imigracija. Nenuostabu, kad kai kurie darbdaviai yra patenkinti tokia padėtimi.

       Tad kodėl tie, kurie skelbiasi esantys už „darbininkus“ ir prieš „darbdavius“, palaiko masinę imigraciją? Kodėl šie darbininkų klasės „atstovai“ remia darbdaviams naudingą imigracijos sistemą, leidžiančią išlaikyti mažus atlyginimus?

       Kodėl tokie žmonės kaip škotų profesinių sąjungų sekretorius Maikas Braideris susitikime su lenkų imigrantais sako: „Škotijos T&G (profsąjungos pavadinimas) džiaugiasi imigrantais, prisidėjusiais prie mūsų ekonomikos ir bendruomenės.“

       Ar jis nesuvokia, kad dar 2006 m. spalį buvo atskleista, jog Jungtinėje Karalystėje nedarbingumo pašalpos reikalauja 962 tūkstančiai britų, o dar trys milijonai gauna nedarbingumo išmokas, iš kurių trečdalis, vyriausybės vertinimu, yra pajėgūs grįžti į darbą? Ar jis turi ką pasakyti žiūrėdamas į šiuos skaičius? Ne, jis tiesiog nori įtraukti  žmones į savo „profsąjungą“ ir taip išlaikyti savo darbo vietą!

       Mes norime pasakyti, kad importuojama pigi darbo jėga palaiko mažus atlyginimus visoje visuomenėje.

Imigracijos dėka kyla ekonomika

       Taip, o kartu su ja ir palūkanų normos, nekilnojamo turto kainos ir mokesčiai, tačiau tolygiai krenta darbo užmokestis. Akivaizdu, kad bet koks žmonių pagausėjimas skatins ekonomiką augti. Juk padaugėja žmonių, kuriems reikia daugiau prekių ir paslaugų, tikėtinas ir ekonominės veiklos augimas. Pavyzdžiui, jeigu rytoj įsivežtume visus Lenkijos gyventojus, per naktį sukurtume šimtus tūkstančių, jei ne milijonus naujų darbo vietų ir turėtume didelį ekonomikos augimą.

       Bet kodėl auganti ekonomika laikoma savaime geru reiškiniu? Daugeliu atvejų tai labai žalinga. Teigiamai vertinti kylančią ekonomiką galima tik tada, jei esi kapitalistinių pažiūrų. Kodėl tie, kurie nori matyti harmoningai besivystantį pasaulį ir ekonomiką, pateisina didelius imigracijos mastus ekonomikos augimo argumentu?

Vietiniai britai yra tingūs

      Kodėl pasisakantieji už darbininkų klasę išvadina britus tinginiais ir bejėgiais?

Patys britai nenori dirbti tam tikrų darbų

      Tai dirbtinai kuriamas šlykštus stereotipas. Nėra tokio darbo visoje Britanijoje, kurio jaunas britas nesutiktų padaryti... už tinkamą atlygį. Jeigu britai atsisako dirbti tam tikrus darbus, vadinasi, užmokestis blogas. Ir jis išliks netinkamas tol, kol darbdaviai galės išlaikyti žemus atlyginimus atsiveždami pigios darbo jėgos.

Mes turime senstančią populiaciją

       Kodėl tai turėtų reikšti, jog mes turime atsivežti jaunus žmones iš užsienio?! Kai jauni žmonės atvažiuoja į Jungtinę Karalystę, šalys, kuriose jie gyveno, netenka jaunų piliečių. Vadinasi, taip paskatinamos visuomenės senėjimo problemos tenai (Lietuvos pavyzdys).

Imigrantai turi dideles šeimas, kurios mums suteiks naujos ir motyvuotos darbo jėgos

       Šiuo teiginiu bandoma įrodyti, kad dabartinė britų darbo klasė turi būti sukryžminta ir galiausiai visiškai pakeista nauja „super darbininkų“ klase. Tokios pažiūros į darbininkų klasę ir ekonomiką yra ypatingai kapitalistinės ir nežmoniškos. Kodėl palaikantieji darbininkus vartoja tokią kalbą?

Taigi, kodėl taip vadinami kairieji palaiko imigraciją remdamiesi kapitalistiniais argumentais?

       Yra daugybė masinę imigraciją palaikančių kairiųjų tipų. Kai kurie yra apsėsti lygybės idėjos, įpareigojančios atviroms sienoms, nesvarbu kaip tai žalinga praktikoje. Kiti nenori priimti „diskriminuojančių“ sprendimų, o dar kiti tiesiog daro tai, kas jų manymu yra „teisinga“, nes niekada nebuvo supažindinti su protinga alternatyva. Pastariems ir skiriame šias pastabas:

       Mes darome prielaidą, kad jūs, kurie sugalvojote šitą „ekonominę nesąmonę“ tam, kad apgintumėte dabartinius imigracijos mastus, nebūtinai esate „kapitalistai“. Tad kodėl ginate kapitalistinę ekonomiką, kuri veda į nežabotą augimą? Kodėl jūs palaikote „darbdavius“?

       Tai dėl to, kad jūs instinktyviai nenorite pasirodyti „bjaurūs“ imigrantams, kurie iš tiesų dažnai yra puikūs žmonės. Jūs manote, jog bet kokia argumentacija, siekianti apriboti imigraciją yra „rasistinė“, paremta priešiškumu imigrantams vien dėl to, jog jie yra imigrantai.

        Suprantama, jūs norite atrodyti „dorais“, „gerais“ ir „maloniais“ žmonėmis, todėl neprotestuojate prieš dabartinius imigracijos mastus, nes nematote jokios moralinės ar ekonominės alternatyvos.

        Štai todėl jūs laikotės klaidingų ekonominių įsitikinimų, paremiančių dabartinius imigracijos mastus, nors kažkur giliai viduje jaučiate, jog tai prieštarauja jūsų įsitikinimams: darbininkų klasės solidarumui ir aplinkosaugai.

Pagal http://officialanuk.webs.com parengė Tomas Skorupskis

Komentarai
http://www.patriotai.lt/straipsnis/2011 ... inku-klase

Žygeivis
2011-09-02 13:39


     Siūlau perskaityti:

Imigracija. Tuščia vieta ilgai nebūna http://www.respublika.lt/lt/naujienos/l ... ai_nebuna/

2011 rugpjūčio mėn. 28 d. 12:50:32
Danas NAGELĖ, „Respublikos“ žurnalistas
Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataras Audrius Rudys

    Štai ypač įdomi ištrauka:

"- Tautų maišymasis skatinamas tik klaidingai įsivaizduojant, kad taip bus sprendžiamos socialinės problemos?

       - Ne tik dėl to. Tai skatinama, nes pasaulyje didžiulę jėgą įgavo daugianacionalinės kompanijos. Nacionalinės valstybės joms tampa trukdžiais, o jų generalinis planas yra likviduoti sienas ten, kur yra įmanoma.

       Aišku, kad pajudinti ispanus ar italus sudėtinga, nes tai - dešimtys milijonų žmonių. O naikinti tokių kaip lietuviai, latviai, estai, iš dalies ir Balkanų šalys sienas ir valstybes - daug lengviau. Tereikia pinigų ir bus pasėta tai, kas pasėta. Imigracija - vienas iš instrumentų, kurie padeda naikinti nacionalines valstybes.

- Ekonominiu požiūriu imigracija irgi nėra pliusas. Juk atvažiavusi pigi darbo jėga iš trečiųjų šalių leidžia vietos darbdaviams įšaldyti algas, mažina darbo vietų skaičių ir t.t.

      - Aišku, kad pigi darbo jėga numuš darbo jėgos kainas ir numušta kaina bus normali. Kapitalas siekia didinti pelną, o vienas iš to veiksnių - išlaidų, susijusių su darbo užmokesčiu, mažinimas.

       Tačiau verslininkai žiūri netoliaregiškai. Atminkime, kad čia įsikurti atvažiuos ne individualistai, o kolektyvistai, kurie kurs čia savas įmones.

       Kai čia susiformuos islamo ar budizmo kultūra besiremiančios bendruomenės, tai jos pirmiausiai pirkti eis iš savų. Juo labiau kad ten ir bus pigiau. Todėl eis pirkti ir vietiniai.

       Mūsų verslininkai, kurie mano, kad dabar prasigyvens, vėliau neteks rinkos. Taip dabar yra daugelyje Europos šalių.

       Labai gražiai yra pasakęs Gylys (profesorius Povilas Gylys - red. past.): mūsų verslas yra mikrogudruoliai ir makroidiotai. Tai reiškia, kad įmonės trumpu laikotarpiu elgiasi gudriai, nes nori pelno ir jį gaus. Tačiau viso ūkio prasme tolesnėje perspektyvoje galiausiai praloš."

Žygeivis
2011-09-03 18:01


       Kažkodėl pamirštama ne tokia jau sena Lietuvos patirtis - prieškaryje ir caro laikais žydai buvo monopolizavę beveik visą prekybą - ir ne tik Lietuvoje.

       Supirkdavo įvairias prekes iš gamintojų (pvz., maisto ir kitus gaminius - iš lietuvių ūkininkų ir žvejų) urmu, mokėdami labai žemas kainas ( o parduoti kam nors kitam buvo tiesiog neįmanoma - nes visi žydai Kahale susitardavo, kokią kainą mokės, ir tavo prekė tiesiog sugesdavo neparduota), o po to pardavinėdavo žymiai brangiau atskiriems pirkėjams.

       Lygiai tą patį "kolektyvinės monopolijos" principą taiko ir visos kitos "kolektyvistinės", "prekybinės" Rytų tautos (arabai, turkai, armėnai, indai, pakistaniečiai ir kitos). Šią praktiką jos "pernešė" ir į Europą.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007