Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 10 Geg 2024 13:31

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 09 Bir 2010 10:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2010 10:19
Pranešimai: 4
Ar Grybauskaitė laimės Lietuvai Nobelio Taikos premija?

arba

Eilinis Benjamino Zavurskio laiškas  Lietuvai - laiškas pretendentetei į prezidento postą


   Į daug ką dėjo viltis lietuvių tauta, pagaliau atgavusi Laisvę...

   Nė juodam sapne negalėjo tada prisisapnuoti dabartinė Lietuvos situacija: išvogta ir nukraujavusi - išstūmusi tautos žiedą tarnauti  svetimtaučiams...

   Ar laimingi šios nevilties duobkasiai, gerb. Tamsta?

   Jus pretenduojate užimti pirmtako  kėdę, iš kurios pastarasis pateks tiesiai į istorijos šiukšlyną; nors prieš tai dar reiktų patupdyti p. Adamkų į kalėjimą, nes jo, kaipo Amerikos įtakos agento Lietuvoje ir  Lietuvos nacionalinių interesų išdaviko, vaidmuo yra ne tik niekingas, gėdingas, bet ir nusikalstamas.
 
    Mielas Daliuk,

    Jūs ką tik perskaitėte mano straipsnio pradžią, o kartu su Tamsta dabar ir tūkstančiai mano literatūrinio talento gerbėjų - interaktyvaus ,,Laiškų...'' romano skaitytojų, beje, dėka vertimų į anglų ir rusų kalbas dar šį pavasarį skaitytojų ratas išsiplės iki milijonų - mūsų ainiams, jei, žinoma, žmonija pergyvens šį dešimtmetį, tikrai bus įdomu skaityti, kaip tūlas žemaitis ,,atskirai paimtoje šalyje'' sugebėjo be pinigų, be namų, be... dantų vienui vienas padaryti dvasinę revoliuciją ties mėlyno Nemuno vingiu, a ne?

    Taigi, ,,ar laimės?''. Вот в чём вопрос, kaip pasakytų Jūsų draugužis господин В.Путин.

    Aš tikrai padariau viską, ką galėjau, kad Nobelio Taikos premiją padovanotų Lietuvai apleidžiantis, pagaliau, prezidento krėslą, bet p. Adamkus, paskendęs... ,,Adamkaus sindrome'', nu, ką tu padarysi...
O šios Premijos net ir laimėti nereikia - ji... laukia Jūsų, kaip ir kiekvieno politinio veikėjo, jau galinčio iš tarptautinės tribūnos ištarti tris žodžius: MES VISI VIENA... ...

    Liūdniausias faktas: bedvasybės liūne skęsta visas tautinis  politinis, atsiprašant, elitas: neregiai veda neregius, bet...  bet tauta jau praregi ; turėkit tai omenyje, gerbiama pretendente.

    Tiesiog šiom dienom straipsnyje ,,Как помочь Путину уйти не по румынски?'' pakviesiu pasaulio politinius lyderius atsiimti... ,,безхозную'' премию, понимаешь; ir, visų pirma, poną Aleksandrą, juk ne veltui romane pateikiau skaitytojams visai ne retorinį klausimą: ,,Ar pagelbės Lukašenka Lietuvos dvasiniam atgimimui?''...

    O kreipiausi ir labai net asmeniškai į visus galinčius, bet, nei Lubys, nei Rakauskas, nei Mockus, nei... , nei... ...

    Išblėsus mūsuose nūnai Vileišio dvasia...

    Ale tikrai iškrėsiu šposą: tiesiog jau iš nevilties asmeniškai kreipsiuosi į Baltarusijos prezidentą su pasiūlymu viesulu įsiveržti į pasaulinio masto politinių lyderių gretas; o šis, turėdamas po ranka tokią dvasingą tautą, būdamas tokiu politiniu vijurku, tikrai pasinaudos tokia proga, tiesiog fantastine nuostabybe - geriau lietuviškai nepasakysi - tapti... dvasiniu pasaulio lyderiu. Kaip Jums tai patiktų, gerbiami politikieriai, a?
Taigi labai, kartu su visa Lietuva tikiuosi, nežiūrint į įtemptą rinkiminės kovos grafiką,  gauti 10 minučių pačios svarbiausios Jūsų gyvenime galimybės detaliam pristatymui.

     Su manimi galite betarpiškai susisiekti telefonu: 864657822.

     Idant Jūs galėtumėt kuo geriau suvokti mano pasiūlymus, maloniai kviečiu susipažinti su žemiau pateikiamomis trumpomis interaktyvaus romano ištraukėlėmis, ypatingą dėmesį atkreipkite į mano laišką būsimam prezidentui B.Obamai,  N.D.Walsch'o knygos ištraukėlę ir siunčiu Jums savo ,,vizitkę'' - mano rinkiminės akcijos, beje, labai efektyvios, vaizdzelį, tuo tarpu dar be dedikacijos...
 
     Su geriausiais palinkėjimais mano romano herojui, Benjaminas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007