Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 11 Geg 2024 14:56

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 23 Spa 2010 21:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 07 Spa 2009 23:09
Pranešimai: 428
Miestas: Vilnius
Žygeivis rašė:
  Kaip svetainės tvarkdarys reiškiu įspėjimą diskutantams už įvairius asmeniškumus šioje diskusijoje.

   Mes aiškinamės teorines įvairių ideologijų pozicijas, o ne asmeninius santykius ir savybes.

   Ypač įspėju Tikrą lietuvį (kaip vyriausią amžiumi šioje diskusijoje) ir Legionierių (matyt, kaip jauniausią :img06: ).

  Taip pat prašau rašyti savo pranešimus taip, kad nepradėtų kabinėtis teisėsauga.


   Nepamirškite, kad visi jūs, įsijungdami į šios svetainės narius, sutikote, kad laikysitės Lietuvos Valstybėje galiojančių teisės aktų.

  Aš ne teisėjas ir todėl nesiimsiu nagrinėti, ar kokia nors vieta jūsų pranešimuose nepažeidė kokio nors įstatymo, bet mūsų svetainės "draugai" tikrai nepraleis progos paskųsti teisėsaugai, jei tik ką nors iškapstys
.


  Galbūt galima apsvarstyti galimybę padaryti taip, kad tam, jog matyti kas rašoma LNDP.LT, reikėtų būti registruotu vartotoju? (galbūt taip būtų saugiau nuo VSD ir kitokių niekšelių...

_________________
"Nacionalizmas yra dvasinė revoliucija." - Horia Sima.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2010 21:58 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27140
Miestas: Ignalina
Legionierius rašė:
Žygeivis rašė:
  Kaip svetainės tvarkdarys reiškiu įspėjimą diskutantams už įvairius asmeniškumus šioje diskusijoje.

   Mes aiškinamės teorines įvairių ideologijų pozicijas, o ne asmeninius santykius ir savybes.

   Ypač įspėju Tikrą lietuvį (kaip vyriausią amžiumi šioje diskusijoje) ir Legionierių (matyt, kaip jauniausią  :img06: ).

  Taip pat prašau rašyti savo pranešimus taip, kad nepradėtų kabinėtis teisėsauga.


   Nepamirškite, kad visi jūs, įsijungdami į šios svetainės narius, sutikote, kad laikysitės Lietuvos Valstybėje galiojančių teisės aktų.

  Aš ne teisėjas ir todėl nesiimsiu nagrinėti, ar kokia nors vieta jūsų pranešimuose nepažeidė kokio nors įstatymo, bet mūsų svetainės "draugai" tikrai nepraleis progos paskųsti teisėsaugai, jei tik ką nors iškapstys
.


  Galbūt galima apsvarstyti galimybę padaryti taip, kad tam, jog matyti kas rašoma LNDP.LT, reikėtų būti registruotu vartotoju? (galbūt taip būtų saugiau nuo VSD ir kitokių niekšelių...


   1. Iškart paaiškinu, jog užsiregistruoti svetainėje gali bet kas (juk nepatikrinsi kiekvieno, kas jis toks) - o tada ir skaityti net ir "uždaras" temas.

   Todėl tikrai nėra prasmės kaip nors riboti skaitovų registraciją, tuo labiau, kad šios svetainės paskirtis ir yra kuo plačiau skleisti įvairius faktus ir mintis, nagrinėti ideologijas, kurios jų yra vertos dėmesio, kas teisus, o kas - ne. Ir tai juk nusprendžia kiekvienas skaitytojas pats asmeniškai.

   2. Beje, VSD ir prokuratūra (ir ne tik šios tarnybos), jei norės, tikrai turi priemonių apeiti bet kokias programines apsaugas. :smile34:

   Išvada - rašydami galvokite, ką rašote. Čia kaip JAV: "Ką pasakysi - gali būti panaudota prieš tave". :smile63:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010 02:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Žygeivi, baik juokus:

1. aš nei vieno neužkabinėju;
2. o kada man pagrasino ar dar kaip netinkamai parašė, tai aš privalau atsakyti.

Jei to nesupranti, tada nuboksuosim tave :img01: iš tvarkdarių (nesilaikai bendražmogiškų sugyvenimo normų, kurias ne kurie  piliečiai vadina dešimt dievo įsakymų).

Visada atmink: komentatoriai yra tautos balsas (tokie kaip aš, žinoma - tiems vaikučiams dar iki manęs augti ir augti), o tautos balsas yra dievo balsas.
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010 10:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 07 Spa 2009 23:09
Pranešimai: 428
Miestas: Vilnius
Žygeivis rašė:
Legionierius rašė:
Žygeivis rašė:
  Kaip svetainės tvarkdarys reiškiu įspėjimą diskutantams už įvairius asmeniškumus šioje diskusijoje.

   Mes aiškinamės teorines įvairių ideologijų pozicijas, o ne asmeninius santykius ir savybes.

   Ypač įspėju Tikrą lietuvį (kaip vyriausią amžiumi šioje diskusijoje) ir Legionierių (matyt, kaip jauniausią  :img06: ).

  Taip pat prašau rašyti savo pranešimus taip, kad nepradėtų kabinėtis teisėsauga.


   Nepamirškite, kad visi jūs, įsijungdami į šios svetainės narius, sutikote, kad laikysitės Lietuvos Valstybėje galiojančių teisės aktų.

  Aš ne teisėjas ir todėl nesiimsiu nagrinėti, ar kokia nors vieta jūsų pranešimuose nepažeidė kokio nors įstatymo, bet mūsų svetainės "draugai" tikrai nepraleis progos paskųsti teisėsaugai, jei tik ką nors iškapstys
.


  Galbūt galima apsvarstyti galimybę padaryti taip, kad tam, jog matyti kas rašoma LNDP.LT, reikėtų būti registruotu vartotoju? (galbūt taip būtų saugiau nuo VSD ir kitokių niekšelių...


   1. Iškart paaiškinu, jog užsiregistruoti svetainėje gali bet kas (juk nepatikrinsi kiekvieno, kas jis toks) - o tada ir skaityti net ir "uždaras" temas.

   Todėl tikrai nėra prasmės kaip nors riboti skaitovų registraciją, tuo labiau, kad šios svetainės paskirtis ir yra kuo plačiau skleisti įvairius faktus ir mintis, nagrinėti ideologijas, kurios jų yra vertos dėmesio, kas teisus, o kas - ne. Ir tai juk nusprendžia kiekvienas skaitytojas pats asmeniškai.

   2. Beje, VSD ir prokuratūra (ir ne tik šios tarnybos), jei norės, tikrai turi priemonių apeiti bet kokias programines apsaugas. :smile34:

   Išvada - rašydami galvokite, ką rašote. Čia kaip JAV: "Ką pasakysi - gali būti panaudota prieš tave". :smile63:


     Pripažinsiu, kad čia yra teisingi pastebėjimai, už kuriuos padėkosiu ir kurių stengsiuos laikytis, kadangi kišenė neturi užtenkamai išteklių mokėti tūkstantines baudas "demokratijos gynėjams"...

_________________
"Nacionalizmas yra dvasinė revoliucija." - Horia Sima.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010 11:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Legionierius rašė:
2.Dėl VSD: pagalvojau, kad galbūt neturės teisės bausti, teigdami, kad viešai kurstyta nesantaika jeigu forumas nebus oficialiai viešas

Įdomų klausimą palietėt.

    Kiek žmonių buvo nuteisti už kurstymą, visi neteisingai, nes:

1. nei vienas iš jų neturėjo tikslo ką tai kurstyti. Visų jų tikslas buvo pasakyti tiesą;

2. kad būtų kurstymas, reikia, kad būtų sukurstytieji. Tokių irgi niekada nebuvo;

3. ne VSD tuo užsiima. Skundžia visokios žydų organizacijos policijai ir prokuratūrai.
 :smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010 11:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 07 Spa 2009 23:09
Pranešimai: 428
Miestas: Vilnius
tikras lietuvis rašė:
Legionierius rašė:
2.Dėl VSD: pagalvojau, kad galbūt neturės teisės bausti, teigdami, kad viešai kurstyta nesantaika jeigu forumas nebus oficialiai viešas

Įdomų klausimą palietėt.
Kiek žmonių buvo nuteisti už kurstymą, visi neteisingai, nes:
1. nei vienas iš jų neturėjo tikslo ką tai kurstyti. Visų jų tikslas buvo pasakyti tiesą;
2. kad būtų kurstymas, reikia, kad būtų sukurstytieji. Tokių irgi niekada nebuvo;
3. ne VSD tuo užsiima. Skundžia visokios žydų organizacijos policijai ir prokuratūrai.
 :smile38:


    Iš esmės sutiksiu dėl 1 - ojo ir 2 - ojo punktų. Tačiau yra tam tikri, sakykime, niuansai, liečiantys VSD, kuriuos aptarinėti geriau privačiuose pranešimuose. Čia užteks pasakyti tiek, kad VSD elgiasi kaip antilietuviško režimo liokajus, kuris persekioja žmones už tai, kad jie drįsta pasakyti teisybę...

_________________
"Nacionalizmas yra dvasinė revoliucija." - Horia Sima.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010 12:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Legionierius rašė:
2.Dėl VSD: pagalvojau, kad galbūt neturės teisės bausti, teigdami, kad viešai kurstyta nesantaika jeigu forumas nebus oficialiai viešas


    Įdomų klausimą palietėt.

    Kiek žmonių buvo nuteisti už kurstymą, visi neteisingai, nes:

1. nei vienas iš jų neturėjo tikslo ką tai kurstyti. Visų jų tikslas buvo pasakyti tiesą;

2. kad būtų kurstymas, reikia, kad būtų sukurstytieji. Tokių irgi niekada nebuvo; pvz., sako - reikia tokius ir tokius mušti.

    Ir tai čia nebus kurstymo, nes kurstymas bus tik tada, kada jis įkalba kokius tai asmenis ką tai mušti ir tie tokius veiksmus atlieka, t.y. kurstymas yra tik dalis nusikaltimo - kita dalis gali būti, pvz., organizavimas; vien kurstymo, kaip nusikaltimo sudėties, dažniausiai būti negali, nes toks komentare užrašymas (pvz., ką tai mušti) tėra tik savo nuomonės, kad ir neigiamos, išsakymas ir niekas daugiau;

    3. ne VSD tuo užsiima. Skundžia visokios žydų organizacijos policijai ir prokuratūrai, kurie, darydami štukas (reikia juk parodyti, kad daug dirba) vaikiams įkalba prisipažinti ir tie prisipažįsta tai ko nepadarė.

    Pvz.: sako, prisipažink, kad komentaras tavo. O juk iš kur tu, neturėdamas savo rašomų komentarų kopijų, esi garantuotas, kad tas komentaras tikrai tavo?

    Juk gali būti, žinome, padėtas kablelis, kaip, pvz., sakinyje "nubausti negalima paleisti", kuris gali visiškai pakeisti sakinio prasmę. Arba buvo toks komentaras Delfyje "visi žydai buvo kgb agentai".

    Jei, pvz., tokio sakinio gale būtų klaustukas, tai jau būtų ne teiginys, o klausimas. Dar atkreipkime dėmesį, kad sakinys pradėtas iš mažosios raidės ir baigtas be taško, kas leidžia manyti, kad čia tėra sakinio ištrauka ir priekyje, pvz.,, galėjo būti žodelis ar, kuris vėlgi keičia sakinio prasmę; o internete ne visada parašoma yra tiksliai tas, ką rašai - esu tokių dalykų radęs Delfyje, komentaruose prie str., kur buvo rašoma apie Šiauliuose nuverstą Menorą;

    Arba. Sako prisipažink, kad pasikarščiavai ir menkinai tautą tik dėl to. Betgi kiekvienas iš tų, kurie, pvz., neteigiamai atsiliepė apie kokią tai žmonių grupę, turėjo omenyje ne visus, o kaip tik blogus asmenis (kaip tik blogų žmonių daromų blogų veiksmų jis ir kritikavo).

    Prisipažindamas jis padeda save nubausti už tai ko nepadaręs.
 :smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010 12:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 07 Spa 2009 23:09
Pranešimai: 428
Miestas: Vilnius
Įdomūs pastebėjimai...

_________________
"Nacionalizmas yra dvasinė revoliucija." - Horia Sima.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010 12:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Legionierius rašė:
VSD elgiasi kaip antilietuviško režimo liokajus, kuris persekioja žmones už tai, kad jie drįsta pasakyti teisybę...

Nežinau tokių atvejų ir abejoju, kad jų būtų, nes jie vieša tvarka neužsiima. Jų kitos funkcijos.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010 12:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Legionierius rašė:
Įdomūs pastebėjimai...

Čia ne pastebėjimai. Aš esu teisininkas.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010 12:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 07 Spa 2009 23:09
Pranešimai: 428
Miestas: Vilnius
tikras lietuvis rašė:
Legionierius rašė:
VSD elgiasi kaip antilietuviško režimo liokajus, kuris persekioja žmones už tai, kad jie drįsta pasakyti teisybę...

Nežinau tokių atvejų ir abejoju, kad jų būtų, nes jie vieša tvarka neužsiima. Jų kitos funkcijos.


    O aš žinau atvejį, kai VSD prašymu iškelta byla, atliktos kratos pas žmones namuose už "kurstymą" (kratas atliko policija) ir patys policininkai pareiškia, kad byla iškelta tik dėl to, kad reikalavo VSD. Plačiau apie tai čia nerašinėsiu.

_________________
"Nacionalizmas yra dvasinė revoliucija." - Horia Sima.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010 12:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 07 Spa 2009 23:09
Pranešimai: 428
Miestas: Vilnius
tikras lietuvis rašė:
Legionierius rašė:
Įdomūs pastebėjimai...

Čia ne pastebėjimai. Aš esu teisininkas.


Tebūnie kad ir taip.

_________________
"Nacionalizmas yra dvasinė revoliucija." - Horia Sima.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010 12:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Legionierius rašė:
tikras lietuvis rašė:
Legionierius rašė:
VSD elgiasi kaip antilietuviško režimo liokajus, kuris persekioja žmones už tai, kad jie drįsta pasakyti teisybę...

Nežinau tokių atvejų ir abejoju, kad jų būtų, nes jie vieša tvarka neužsiima. Jų kitos funkcijos.


O aš žinau atvejį, kai VSD prašymu iškelta byla, atliktos kratos pas žmones namuose už "kurstymą" (kratas atliko policija) ir patys policininkai pareiškia, kad byla iškelta tik dėl to, kad reikalavo VSD. Plačiau apie tai čia nerašinėsiu.

    Reikia žinoti bylą smulkiau, tada bus galima ką tai pasakyti.

    O joks VSD negali nieko prašyti - viskas turi būti oficialu: tas, kuris inicijuoja bylą, tas turi pateikti konkrečius įrodymus, kad nusikalstama veika buvo. Ir tik tada galima pradėti ikiteisminį tyrimą. Ne kitaip.
VSD gali sekti, gali savo kompetencijos ribose netgi ikiteisminius tyrimus vykdyti. Bet įstatymo peržengti niekas negali.

    Šiaip toks organas kaip VSD valstybėje turi būti - manau, neneigsi? O atskirų blogų, neteisingų žmonių, be reikalo ir be pagrindo persekiojančių žmones, tokiose organizacijose, o ir policijoje bei prokuratūroje yra, bet tai, jokiu būdu, nepaneigia tokių organizacijų buvimo reikalingumo.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010 12:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
tikras lietuvis rašė:
Legionierius rašė:
Įdomūs pastebėjimai...

Čia ne pastebėjimai. Aš esu teisininkas.

   Tu teisininkas? Nuo kada? Tikras teisininkas ar teisininkas širdyje? :img01:


Paskutinį kartą redagavo Bičiulis 24 Spa 2010 12:35. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010 12:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Legionierius rašė:
tikras lietuvis rašė:
Legionierius rašė:
Įdomūs pastebėjimai...

Čia ne pastebėjimai. Aš esu teisininkas.


Tebūnie kad ir taip.

Viešuose portaluose komentatoriai dažnai aptaria visokius reikalus. Tokius tame tarpe. Kartais, manau, tuo ir pasinaudoja.
Ir teisingai - juk esam už tiesą, o ne dėl kitko, ar ne?

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010 17:29 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27140
Miestas: Ignalina
tikras lietuvis rašė:
Žygeivi, baik juokus:

1. aš nei vieno neužkabinėju;
2. o kada man pagrasino ar dar kaip netinkamai parašė, tai aš privalau atsakyti.

Jei to nesupranti, tada nuboksuosim tave :img01: iš tvarkdarių (nesilaikai bendražmogiškų sugyvenimo normų, kurias ne kurie  piliečiai vadina dešimt dievo įsakymų).

Visada atmink: komentatoriai yra tautos balsas (tokie kaip aš, žinoma - tiems vaikučiams dar iki manęs augti ir augti), o tautos balsas yra dievo balsas.
:smile38:


   "Tautos balse", prieš mane "noboksuodamas" visų pirma turi apmokėti sąskaitas už svetainės palaikymą - taigi, laukiu, kada pervesi į mano sąskaitą bent jau 300 Lt (tai grynosios minimalios metinės išlaidos, išlaikant svetainę), nes žmona mane ir taip "spaudžia", kad išlaidauju. :smile49:

   Štai tada ir tu jau galėsi pretenduoti į "bosus".  :img01:  :smile25:

   O kol kas tau teks paklusti mano nustatytoms taisyklėms :smile38:  tuo labiau, kad jos nėra kažkokios "deržimordiškos" ir tikrai demokratiškos, nepalyginti su taisyklėmis, o tuo labiau realia praktika, kitose svetainėse.

   P.S. Jau ne kartą rašiau, jog visiems, kas nori aiškintis asmeninius santykius, galite tai daryti per savo asmeninį paštą, o ne viešose diskusijose.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010 23:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
:img01:
Aš tik pajuokavau, o tu jau ir išsigandai.
Nesame mes tokie blogi. :img01:
Ir teisėsaugos taip labai nebijok: anksčiau sėsi, anksčiau išeisi ir bus visiems šventė.
O nenukentėjęs už tiesą, tai koks čia gali būti didvyris?
:img01:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2010 00:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Žygeivis rašė:
  Taip pat prašau rašyti savo pranešimus taip, kad nepradėtų kabinėtis teisėsauga.

   Žinai, praktiškai įvykdyti tokio prašymo neįmanoma, nes niekas nežino nei kada, nei kas, nei dėl ko kabinsis. O juk tie, kurie kabinasi (teisėsauga tik padeda jiems, pravesdama tyrimus), tie iš to gyvena, todėl niekada nesiliaus ir jiems būtų nenaudinga, jei nesugebėtų prie nieko prikibti. Jiems netgi nenaudinga, kad geranoriškumo atmosferą sudaryti.

    Šitai, gal būt, būtų galima įvykdyti tik vienu atveju - jei internete nerašytum jokios kritikos, nes kaip tik dėl kritikos ir yra kabinėjamasi. Žinia, tai yra išverčiama į "diskriminavimus", "kurstymus" ir pan. dalykus, kurie yra paneigiami, jei tik žmogus nepatingi rimčiau gintis.

    O kaip tik blogio kritiką mes dažniausiai ir rašinėjame. Ar ne?

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2010 22:38 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27140
Miestas: Ignalina
tikras lietuvis rašė:
:img01:
Aš tik pajuokavau, o tu jau ir išsigandai.
Nesame mes tokie blogi. :img01:
Ir teisėsaugos taip labai nebijok: anksčiau sėsi, anksčiau išeisi ir bus visiems šventė.
O nenukentėjęs už tiesą, tai koks čia gali būti didvyris?
:img01:


  Aga, ėmiau ir išsigandau - labai jau aš bailus.  :smile34:  :smile34:  :smile34:  :img01:

  Tik pasinaudojau proga priminti, kad kas nori ir gali, galėtų paremti svetainės išlaikymą finansiškai, o ne tik morališkai: :smile38:

Prašymas - paremkite svetainę "Nacionalistas-Tautininkas-Patriotas"
http://lndp.lt/diskusijos/viewtopic.php?t=2298


  P.S. Teisėsaugos, beje, irgi nebijau - įstatymus žinau neblogai ir jų nelaužau. Bet bijau, kad kai kuriems svetainės dalyviams gali būti problemų dėl ne visada apgalvotai pareikštų jų minčių, todėl ir perspėjau. :smile32:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2010 23:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Žygeivis rašė:
bijau, kad kai kuriems svetainės dalyviams gali būti problemų dėl ne visada apgalvotai pareikštų jų minčių

Na, tai parodyk tas mintis ir mes būtinai pasitaisysime. :img01:
Mano manymu, tai kol kas niekas nieko antiįstatymiško neparašė.
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010 20:36 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27140
Miestas: Ignalina
tikras lietuvis rašė:
Žygeivis rašė:
bijau, kad kai kuriems svetainės dalyviams gali būti problemų dėl ne visada apgalvotai pareikštų jų minčių

Na, tai parodyk tas mintis ir mes būtinai pasitaisysime. :img01:
Mano manymu, tai kol kas niekas nieko antiįstatymiško neparašė.
:smile38:


  O aš "profilaktiškai" įspėjau  :img01:

  Nes kaip sakoma, atsargų ir dievas saugo. :smile78:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007