Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 14 Geg 2024 13:14

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 09 Geg 2011 23:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 10 Geg 2009 14:59
Pranešimai: 631
Miestas: KAUNAS
    ŠIANDIEN LIŪDNA DIENA LIETUVAI - VISI VADAI ŽUDĖ SAVO NACIJĄ, TODĖL IR ŽODIS NACIJA NEPATINKA.

     NĖRA JAU NET TRIJŲ MILIJONŲ GYVENTOJŲ, TIK 2 MLN. 900.000 APYTIKRIAI SURENKA.

     VALSTYBĖJE BETVARKĖ, NES NESUGEBAMA NET TIKSLIAI SUSISKAIČIUOTI IKI DEŠIMČIŲ.

     BŪTINA PRADĖTI KOVĄ UŽ ĮSTATYMIŠKĄ ABORTŲ UŽDRAUDIMĄ, BET ĮSTATYMAI VALSTYBĖJE NEVEIKIA.

Jv PR. Lietuva pirmiausia.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Geg 2011 16:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Manau, kad yra. Pvz. tiek aš, tiek mano visa šeima liko neprirašyti. Nemanau, kad mes vieninteliai.

P.S. Reikia pradėti kovą už įstatymišką įvairių juozų prasauskų pezalų uždraudimą, o ne abortų.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Geg 2011 17:21 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27150
Miestas: Ignalina
Bičiulis rašė:
P.S. Reikia pradėti kovą už įstatymišką įvairių juozų prasauskų pezalų uždraudimą, o ne abortų.


   Tu čia pasirodai kaip tikras "istorinis" marksistas - be laisvo žodžio ir spaudos uždraudimo niekaip negali išsiversti... :img01:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 10 Geg 2011 19:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Juozas Prasauskas rašė:
    ŠIANDIEN LIŪDNA DIENA LIETUVAI -
 NĖRA JAU NET TRIJŲ MILIJONŲ GYVENTOJŲ

Jau 7 m. su virš kaip aš tą tvirtinau, bet tik dabar oficialiai tai patvirtinta. :smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Geg 2011 20:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Žygeivis rašė:
Bičiulis rašė:
P.S. Reikia pradėti kovą už įstatymišką įvairių juozų prasauskų pezalų uždraudimą, o ne abortų.


   Tu čia pasirodai kaip tikras "istorinis" marksistas - be laisvo žodžio ir spaudos uždraudimo niekaip negali išsiversti... :img01:

Abortai, berods, nacistinėje Vokietijoje buvo uždrausti, tai gal man Prasauską nacizmu kaltint?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Geg 2011 20:30 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27150
Miestas: Ignalina
Bičiulis rašė:
Žygeivis rašė:
Bičiulis rašė:
P.S. Reikia pradėti kovą už įstatymišką įvairių juozų prasauskų pezalų uždraudimą, o ne abortų.


   Tu čia pasirodai kaip tikras "istorinis" marksistas - be laisvo žodžio ir spaudos uždraudimo niekaip negali išsiversti... :img01:

Abortai, berods, nacistinėje Vokietijoje buvo uždrausti, tai gal man Prasauską nacizmu kaltint?


  Nepainiok dviejų visai atskirų dalykų - diskusijų laisvės ir pačio abortų draudimo. :smile25:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: GERBIAMAS BIČIULI,
StandartinėParašytas: 10 Geg 2011 21:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 10 Geg 2009 14:59
Pranešimai: 631
Miestas: KAUNAS
      GERBIAMAS BIČIULI,

     MANAU PAVADINDAMAS MANO ŽODŽIUS PEZALU, JŪS TIKRAI PASIEKĖTE, KAD AŠ DAUGIAU N-T-P NESILANKYSIU IR JUMS VYKDYTI BLOGĮ NETRUKDYSIU.

     SAVO PASIEKĖTE, SIEKIATE TOTALINIO BLOGIO ĮSIGALĖJIMO IR NĖRA KO ČIA GAIŠTI LAIKĄ. JUMS REIKĖTŲ UŽDRAUSTI ČIA PEIZĖTI - beje - nežinau, ką reiškia šis naujadaras.

     VISO GERIAUSIO.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Geg 2011 21:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
     Gerb.Juozai,

     nekreipkite dėmesio į tą žyduką - matyt, taip juos tėvai auklėja (jis čia dar ne tokių dalykėlių yra prirašęs - jokiame tinklapyje jam niekas tokių dalykų neleistų, bet čia jau Žygeivio rūpestis).

     Esate rimtas, solidus žmogus ir Lietuvos patriotas, todėl gal neskubėkite pasiduoti blogiui: su juo reikia kovoti - dėl to, juk, mes internete ir rašome?

     Lietuva pirmiausia.

     Argi ne taip?
:smile78:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: AČIŪ JUMS TIKRAS LIETUVI,
StandartinėParašytas: 10 Geg 2011 21:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 10 Geg 2009 14:59
Pranešimai: 631
Miestas: KAUNAS
     AČIŪ JUMS, TIKRAS LIETUVI,

     DIDELIS AČIŪ UŽ PALAIKYMĄ UGNIMI - PAMENATE, AŠ NESIGĖDIJAU JŪSŲ VIEŠAI ATSIPRAŠYTI, O MAN LABAI PATIKO DAUGELIS JŪSŲ MINČIŲ APIE BLOGĮ.

     TAD LIEKU.

     AŠ MEDICINĄ STUDIJAVAU SAVO TĖVYNĖS ŽMONĖMS GYDYTI - TODĖL NEEMIGRAVAU. IR MATAU, KAD PADARAU DAUG GERO, KIEK MANO JĖGOSE...

J vPR.LIETUVA PIRMIAUSIA.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Geg 2011 22:18 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27150
Miestas: Ignalina
     Įdomu, kodėl visi reguliariai taip nori kam nors uždrausti pasisakyti - ir Bičiulis, ir Juozas Pr., ir Tikras lietuvis, o seniau ir Puritonas, ir kiti, o dabar mane ir iš policijos jau spaudžia, kad irgi kažką ne tą čia rašome, ką reikėtų (tik kam ?)....  :img01:

     Daug kartų rašiau ir pakartosiu - niekam nieko nedraudžiu rašyti, jei rašo nepažeisdami nustatytų taisyklių.

     Spaudos ir žodžio laisvė yra pamatinė laisvė.

     O ją panaikinus neišvengiamai prasideda teroras - visų prieš visus.


Žygeivis


P.S. Beje, jei aš uždrausčiau rašyti visiems, kas kam nors dėl ko nors nepatiko ar kada tai ką nors "nusirašė", tai forume neliktų nieko - tame tarpe ir manęs paties...
:smile63:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Geg 2011 22:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Skirk normalų pokalbį nuo chuliganizmo. :smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Geg 2011 22:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Žygeivis rašė:
mane ir iš policijos jau spaudžia, kad irgi kažką ne tą čia rašome, ką reikėtų

Kalbėk konkrečiai - kas ir kaip.
Manau, visiems bus įdomu, o gal net ir naudinga.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 10 Geg 2011 22:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 10 Geg 2009 14:59
Pranešimai: 631
Miestas: KAUNAS
    TAIP - SPAUDA IR ŽODIS, BET LIETUVIŠKAI.

     LIETUVIŲ KALBOS DRAUDIMAS BŪTŲ JAU ATVIRAS GENOCIDAS PRIEŠ TAUTĄ, O ŠTAI ABORTAI VIS TIK DAUGELIU ATVEJŲ YRA ŽMOGAUS ŽUDYMAS IR ABORTŲ DRAUDIMAS IKI SĄMONINGO ATSISAKYMO IR BUS PAGRINDAS ATSIKURTI MŪSŲ TAUTAI - NES PER 30 ,,LAISVO PASIRINKIMO ,,METŲ,, MES IŠSIŽUDĖME TRIS MILIJONUS LIETUVIŲ.

Jv PR. Lietuva pirmiausia

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Geg 2011 22:48 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27150
Miestas: Ignalina
tikras lietuvis rašė:
Skirk normalų pokalbį nuo chuliganizmo. :smile38:


   Skiriu - ir ypatingais atvejais net atskirą temą "išskiriu" tiems, kas nori "pasipieskinti". :smile89:

   P.S. Jei tikrai prireiks - išskirsiu ir Juozui su Bičiuliu. :smile25:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 10 Geg 2011 22:52 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27150
Miestas: Ignalina
Juozas Prasauskas rašė:
    TAIP - SPAUDA IR ŽODIS, BET LIETUVIŠKAI.

     LIETUVIŲ KALBOS DRAUDIMAS BŪTŲ JAU ATVIRAS GENOCIDAS PRIEŠ TAUTĄ, O ŠTAI ABORTAI VIS TIK DAUGELIU ATVEJŲ YRA ŽMOGAUS ŽUDYMAS IR ABORTŲ DRAUDIMAS IKI SĄMONINGO ATSISAKYMO IR BUS PAGRINDAS ATSIKURTI MŪSŲ TAUTAI - NES PER 30 ,,LAISVO PASIRINKIMO ,,METŲ,, MES IŠSIŽUDĖME TRIS MILIJONUS LIETUVIŲ.

Jv PR. Lietuva pirmiausia


    Matai, Juozai, kalbant bendrai, tai visada reikia atsiminti ne tik kiekybę, bet ir kokybę.

   O jei motina daro abortą, vadinasi nenusiteikusi auginti šį vaiką.

   Kas jį tada augins?

   Ir kas iš jo išaugs be normalaus tėvų auklėjimo?

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Geg 2011 22:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Dėl abortų.
Manau, sutiksi, kad būna atvejų, kada abortai yra neišvengiami - vaisiaus apsigimimo, pažeidimo ar moters pastojimo nuo prievartautojo atvejų ir pan.
Dauguma atvejų, manau, tai moterys daro tik dėl to, kad neturi galimybių išmaitinti vaikų.
Todėl, pasisakant prieš pastaruosius abortų atvejus, reikia kartu ir užtikrinti materialinį vaiko išlaikymą, t.y. valstybė turėtų vaiko išlaikymui mokėti pakankamus pinigus, tada ir vaikų būtų daug.
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Geg 2011 22:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Žygeivis rašė:
   Skiriu
Jei tikrai prireiks - išskirsiu ir Juozui su Bičiuliu.

Manau, Juozas neužsiims tuo ir gudriai pasielgs.
O tau, globojančiam chuliganą, pasakysiu tik tiek: su kuo sutapsi, toks ir pats tapsi.
Jei nebeskiri kas yra normalu, o kas ne, tada jau pagalbos nebėra - pyk nepyk.
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: TAIP -BAZĖ REIKALINGA
StandartinėParašytas: 10 Geg 2011 23:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 10 Geg 2009 14:59
Pranešimai: 631
Miestas: KAUNAS
     TAIP - MATERIALINĖ BAZĖ BŪTŲ IDEALU, BET PRIEŠ KARUS IR PO KARŲ MOTERYS GIMDĖ,-BET NEBUVO ,,SKYRYBŲ CENTRŲ,, IR TOKIO MASIŠKO SKYRYBŲ SKAIČIAUS KAIP DABAR.

     ŠEIMOS BŪTINUMAS PANAIKINTAS - ČIA AŠ KALTINU IR LIETUVOS BAŽNYČIĄ UŽ BLOGĄ DARBĄ...

     ŠIUO METU YRA DIRBTINAI LAIKOMAS ŽEMAS ATLYGINIMŲ IR PENSIJŲ LYGIS, NORS TAI IR GYNYBA NUO IMIGRANTŲ...

     BET NĖRA KELIAMA TAUTOS MORALĖ IR DOROS DIDINIMAS, TĖVYNĖS SAMPRATOS IR MEILĖS JAI DIDINIMAS, MOKSLO POTENCIJOS KĖLIMAS.

      KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS JAU TREČIĄ LIETUVIŠKOS RAKETOS BANDYMĄ ATLIKO, BET TOLIAU UŽDRAUSTA. O JOS GARSO GREITĮ VIRŠIJA IR JAU IKI 50 KM. SKRIEJA.

Jv PR. Lietuva pirmiausia.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Geg 2011 13:34 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27150
Miestas: Ignalina
tikras lietuvis rašė:
Žygeivis rašė:
   Skiriu
Jei tikrai prireiks - išskirsiu ir Juozui su Bičiuliu.

Manau, Juozas neužsiims tuo ir gudriai pasielgs.
O tau, globojančiam chuliganą, pasakysiu tik tiek: su kuo sutapsi, toks ir pats tapsi.
Jei nebeskiri kas yra normalu, o kas ne, tada jau pagalbos nebėra - pyk nepyk.
:smile38:


   Na, Pipedija mane jau seniai su tavimi sutapatino... :smile32:  :smile78:

   O šios tavo mintys, be abejo, teisingos:  :smile66:


tikras lietuvis rašė:
Dėl abortų.

Manau, sutiksi, kad būna atvejų, kada abortai yra neišvengiami - vaisiaus apsigimimo, pažeidimo ar moters pastojimo nuo prievartautojo atvejų ir pan.

Dauguma atvejų, manau, tai moterys daro tik dėl to, kad neturi galimybių išmaitinti vaikų.

Todėl, pasisakant prieš pastaruosius abortų atvejus, reikia kartu ir užtikrinti materialinį vaiko išlaikymą, t.y. valstybė turėtų vaiko išlaikymui mokėti pakankamus pinigus, tada ir vaikų būtų daug.
:smile38:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: TAIP-TAI BŪTŲ KOMPLEKSINIS
StandartinėParašytas: 11 Geg 2011 14:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 10 Geg 2009 14:59
Pranešimai: 631
Miestas: KAUNAS
     TAIP - TAI BŪTŲ KOMPLEKSINIS, SU IŠIMTIMIS, KLAUSIMO SPRENDIMAS, NUMATANT VISUS ATVEJUS, BET JIS YRA GERAS.

J v PR.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Geg 2011 15:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Pezėjimas - niekų kalbėjimas/tauzyjimas. Nusipezėti - nusišnekėti. Čia jums, Juozai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 15 Geg 2011 13:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Juozas Prasauskas rašė:
     TAIP - TAI BŪTŲ KOMPLEKSINIS, SU IŠIMTIMIS, KLAUSIMO SPRENDIMAS, NUMATANT VISUS ATVEJUS, BET JIS YRA GERAS.
J v PR.

Kitokio sprendimo nėra ir būti negali, nes žmonės nenori, pridarę vaikų, juos leisti į pasaulį vargti - nori, kad galėtų vaikams ką tai suteikti, kad nereikėtų skursti.
Bet čia grįžtame prie dabartinės valstybės esmių esmės: jei tarybmečiu išgyvenome iš Rusijos gamtos turtų, tai dabar šalis išgyvenimą turi užsidirbti pirminėmis technologijomis ir pan., visoms šalims būtinai reikalingais dalykais, kuriuos būtų galima parduoti ir daug uždirbti.
Ir dabar klausimas: o kas link to padaryta?
Aišku, kad beveik nieko, nes darbo vietų skaičius mažėja - vadinasi nieko ypatingo mes čia negaminame.
Kol kas. Tikėkimės.
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Geg 2011 13:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Žygeivis rašė:
tikras lietuvis rašė:
Manau, Juozas neužsiims tuo ir gudriai pasielgs.
O tau, globojančiam chuliganą, pasakysiu tik tiek: su kuo sutapsi, toks ir pats tapsi.
Jei nebeskiri kas yra normalu, o kas ne, tada jau pagalbos nebėra - pyk nepyk.

   Na, Pipedija mane jau seniai su tavimi sutapatino...  

Dėl to A.Hitleris žydų ir nemėgo, nes jo sutikti elgėsi kaip tu - veidmainiškai.
Štai kas atsitinka, kada "nacionalistas" Žygeivis susideda su žydais - jis pavirto žydu.  :smile49:
Kaip manote, piliečiai, ar apie šitai jau reikia pranešti liaudžiai, ar dar palaukti? :img01:
Sako, kad net pederastai, jei tik panori, sugeba išsigydyti nuo blogų įpročių. :smile89:
Gal žmogus grįš į teisingą kelią?
Nejau man teks pragare kūrenti katilą su Žygeiviu viduje?  :smile49:
Šitai jau ne vienam esu prižadėjęs, todėl  vienu daugiau ar mažiau - prie to paties pasiaukosiu. :smile25:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Paskutinį kartą redagavo tikras lietuvis 15 Geg 2011 13:37. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Geg 2011 13:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Nemažai sutiko - ar ne 6 milijonus? :img01:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 15 Geg 2011 16:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Lie 2009 22:49
Pranešimai: 111
Miestas: KAUNAS
     Dėl pagarbos kalbai, lietuvių tautai ir kultūrai

      Kreipiuosi į jus, diskusijos šia tema dalyviai, ko Jūs taip žodžiuojatės ir pykstatės, tarsi norėdami įkąsti sau į alkūnę?

      Negi Jums čia, virtualioje erdvėje, vietos neužtenka?

      Negi nebegalite savo emocijų suvaldyti, negi nebesugebate kultūringai ir išmintingai savo nuomonės apginti ar ją deramai išreikšti? Skaitau Jūsų mintis ir koktu lieka. Užsipuolat nekaltą žmogų, arba kelis, Jums neįtinkančius, ir pradedate "skalambinti", lyg nuo to patys "tobulėtumėte"....

      O iš tiesų - tik atsiveriate ir parodote, kad diskutuoti iš esmės nenorite, o tiesiog piktdžiugiškai užgaudami nacionalinius žmonių jausmus, "mėgaujatės" savąja, turima po virtualumo kauke, pseudokultūra.

      Gerbkite tuos, kurie NUOŠIRDŪS, turi žinių, kultūros ir intelektą...IR LIEKA DIRBTI LIETUVOJE. Jie aklai "nesimeldžia mamonai", o kantriai dirba ir myli LIETUVĄ - savo tėvų ir protėvių žemę...

_________________
Lietuva, tegu visi keliai tau būna tiesūs,
O žmonės, čia gyvenantys, vieningi ir dori...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Geg 2011 17:06 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27150
Miestas: Ignalina
tikras lietuvis rašė:
Žygeivis rašė:
tikras lietuvis rašė:
Manau, Juozas neužsiims tuo ir gudriai pasielgs.
O tau, globojančiam chuliganą, pasakysiu tik tiek: su kuo sutapsi, toks ir pats tapsi.
Jei nebeskiri kas yra normalu, o kas ne, tada jau pagalbos nebėra - pyk nepyk.

   Na, Pipedija mane jau seniai su tavimi sutapatino...  

Dėl to A.Hitleris žydų ir nemėgo, nes jo sutikti elgėsi kaip tu - veidmainiškai.
Štai kas atsitinka, kada "nacionalistas" Žygeivis susideda su žydais - jis pavirto žydu.  :smile49:


    Tu tai anarchistams (ir Pipedijai :smile100:) paaiškink - o tai jie mane antisemitu, fašistu, naciu ir kitais negražiais vardais vis vadina, nežinia kodėl...  :smile66:

    O šiandien pamačiau, kad ir Delfi eilinį kartą mane "užbanino" - ir šį kartą ne tik lietuviška, bet ir rusiška. :smile89:

    Nors aš jiems pastoviai aiškinu, kad iš žydų mums - Lietuviams -  reikia "mokytis, mokytis ir dar kartą  - mokytis". :smile38:

    P.S. Beje, ir Arūnas Visockas iš Slaptai.lt man pritaria. :smile32:

A.Visockas. Ką lietuviams patartų Izraelio analitikai
http://lndp.lt/diskusijos/viewtopic.php?t=6442

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Geg 2011 00:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Žygeivis rašė:
    Nors aš jiems pastoviai aiškinu, kad iš žydų mums - Lietuviams -  reikia "mokytis, mokytis ir dar kartą  - mokytis".
    P.S. Beje, ir Arūnas Visockas iš Slaptai.lt man pritaria.

Abudu jūs žydai. :img01:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 16 Geg 2011 00:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
VAIDILUTĖ rašė:
     Dėl pagarbos kalbai, lietuvių tautai ir kultūrai
      Kreipiuosi į jus, diskusijos šia tema dalyviai, ko Jūs taip žodžiuojatės
piktdžiugiškai užgaudami nacionalinius žmonių jausmus.
      Gerbkite tuos, kurie NUOŠIRDŪS, turi žinių, kultūros ir intelektą...IR LIEKA DIRBTI LIETUVOJE. Jie aklai "nesimeldžia mamonai", o kantriai dirba ir myli LIETUVĄ - savo tėvų ir protėvių žemę...

Va va - ir aš apie tai: tie, kurie yra Lietuvos komandoje, tie Lietuvą gerbia. :smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Geg 2011 19:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Lap 2010 18:26
Pranešimai: 357
     Anekdotas.

     Ateina lietuvis į pasų poskyrį pasikeisti tautybės į lenko. Pateikia įrodymus: proseneliai buvo Lenkijos piliečiai, jie tarnavo lenkų kariuomenėje, Lenkijoje yra giminių.

     Pasų poskyris sutinka, pakeičia tautybę ir klausia, kam to tautybės keitimo reikėjo. Keičiantysis atsako: "Taigi va emigruoju į Vokietiją. O esu labai didelis patriotas. Nors vienu lenku Lietuvoje bus mažiau".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Geg 2011 22:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Šiandien per Žinias patvirtino, jog vis dar esama virš 3 mln. lietuvių.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Geg 2011 23:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Lap 2010 18:26
Pranešimai: 357
     Va čia apie žydus kalbėta. Galiu primint, kad "intelektualas" menininkas Hitleris išvedė, kad yra ne tik "jude", kurie lietuviškai įvardinami "žydais", bet ir "untermenšai". Pastarasis pavadinimas jokių slavų ar tiurkų dar kaip tautinis savivardis nerezervuotas.

      O kas dėl mokymosi iš izraelio piliečių, tai galima būtų pradėti nuo ežerų naudojimo. Ten Tiberijaus ežere (tai toks vienintelis didelis gėlo vandens ežeras izraelyje) leidžiama maudytis ir prie jo būti tik žydams.

      Gerai atrodytų apsauga ir lentelės prie Trakų ežerų su įspėjimais, kad maudytis gali tik lietuviai. Dar galima būtų atitverti 20 ha betono siena ir suvaryti į tuos gardus visus slavus. Pasiaiškintume - " o taip juk izraelyje daro".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 25 Kov 2013 22:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Kov 2013 21:41
Pranešimai: 6
Lietuvoje šiuo metu net 2,5 milijonų nėra :smile38: Tai ko čia pezėt apie tris.

Tiesiog Sojuzas pralaimėjo šaltą karą ir mes esame tik mokestis JAV. Visų pirma mokame savo žmonėmis ir be to gabiausiais, išmaniausiais, gudriausiais.

Ekonomika pas mus dirbtinai sunaikinta, kad lietuviai Lietuvoje turėtų mažiau darbo. Medicina ir švietimas dirbtinai naikinami, kad tauta taptų bukesnė ir nesveikesnė. Bukumas reikalingas, kad lengviau tokius būtų galima valdyti.

Nesveikumas reikalingas farmacijos įmonėms, kad išspaustų pinigo iš tų nesveikuolių. Todėl juos negydo, o tik apgydo. Jei ligonių mažai, tai sugalvoja kokią mini epidemiją, kuri yra kontroliuojama, bet ja mosuojama kaip baubu.

Be to sąmoningai gadina maistą, genetiškai modifikuoja. O kaip kitaip iš vergų pinigą išspausti?

Abortų ribojimas čia nepadės. Visų pirma tai iškreiptos vaikų teisės, atėjusios iš Vakarų, iškreipia vaikų ir tėvų santykius. Vaikai ir tėvai supriešinami. Todėl tėvai nebenori turėt vaikų.

Be to dar plintantis feminizmas ir tokie užkratai kaip gėjiškumas, lezbietiškumas, "vaikų mylėtojai".

Moterys tampa agresyvios vyrų atžvilgiu ir tai ženklas,kad vyrai nebe vadovai dvasiniu atžvilgiu.

Vyrai prarado tikėjimą Dievu ir moterys už tai jiems keršija. Nuo tokių vyrų jos nebenori vaikų.

Alkoholizmas ir alutis įnešė savo neigiamus dalykus. Nuo alučio vyrai moteriškėja, o moterys vyriškėja. Vynas, degtinė ir pan. gadina nervų sistemą ir smegenis. Žmonės tampa bevaliai. Tai tarsi apsinuodiję zombiai.

Kokia čia kalba gali būti apie patriotiškumą :smile35: Nekaltinkime kitų. Visų pirma reikia pradėti nuo savęs ir savo aplinkos :smile44: Tik bendraujant ir aiškinant su meile,o ne priešiškumu, galima viską keisti :smile26: , kad ir po truputį :smile36:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007