Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 25 Bal 2024 15:30

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 28 Rgp 2008 20:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Lie 2007 17:18
Pranešimai: 442
Miestas: Vilnius - Birštonas
    Sveiki - aš esu Juozas Prasauskas.

    Man 58 metai, dirbu vidaus ligų gydytoju.

    Prieš įstojant į mediciną, atitarnavau būtinąją tarnybą SSSR armijoje. Pasiekiau aukščiausias galimas šauktiniam pareigas - vadovavau 32 kareiviams.

     1985 m. suteiktas karinis rezervo kapitono laipsnis /tai svarbu, nes laipsnis, gautas vienoje kariuomenėje, pagal tarptautines taisykles galioja ir kitoje/.

    Studijavau mediciną, dalyvavau iniciatyvinėje grupėje kuriant Lietuvos bajorų sąjungą, buvau Lietuvos Filatelistų gildijos "Šventas Gabrielius" įkūrėjas ir pirmininkas /ir darbar esu/.

     Vilniuje buvau iškeltas kandidatu į Geležinkeliečių ligoninės vyr. gydydytojo pareigas - gavau 12 balsų, bet ten buvo viskas numatyta. 5 metus dirbau etatiniu Vilniaus medicinos mokyklos dėstytoju.

     Nuo pat pradžių įstojau į TS/LK/ partiją, kur gavau ir mačiau įdomių dalykų ir informacijos.

     Esu parašęs virš 15 straipsnių ir daugelio sulietuvintų pavadinimų iniciatorius.

     Esu dar ir monarchistinių pažiūrų, nes laikau kad nuo MINDAUGO laikų yra LIETUVOS KARALYSTĖ. Reiškiu pretenzijas į visas etnines Lietuvos teritorijas.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Rgs 2008 23:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
    O ypač blogai, kad kryžiuočių išmįslus laikai už tikrą dalyką - juk jie yra amžini lietuvių tautos priešai. Krikščionybė = kosmopolitizmas. Tą labai gerai suprato mūsų protėviai. :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgs 2008 14:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 29 Spa 2007 14:00
Pranešimai: 125
Miestas: Alytus
tikras lietuvis rašė:
   Krikščionybė = kosmopolitizmas.  :img06:


   Gali labiau pakomentuoti? Nes tikrai su tuo nesutinku.

_________________
Waffen-SS

Lietuva-Lietuviams!!!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Spa 2008 13:58 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27095
Miestas: Ignalina
Šaltinis - Prasauskas online
http://diskusijos.patriotai.lt/viewtopi ... 025#p40025


Wolfsangel rašė:

http://www.lndp.lt/diskusijos/viewtopic.php?t=2566

Keista, kad toks išsilavinęs žmogus kaip Žygeivis atvirai klinikinius asmenis savo forume laiko...


  1. Manau, kad kiekvienas žmogus - su visais savo trūkumais ir gerosiomis savybėmis - turi teisę viešai pasakyti savo nuomonę - ir Juozas Prasauskas, ir Tikras lietuvis, ir Antinacistas, ir daugelis kitų (beje, nepamirškite, kad kiekvienas iš jų atspindi tam tikrą Lietuvos visuomenės dalį - o visos tos įvairiausios dalys ir sudaro Lietuvą), todėl dar nei vieno žmogaus iš savo forumo nepašalinau. Tačiau ištaisau gramatines klaidas ir akivaizdžius nusižengimus galiojantiems įstatymams.

  2. Aš, be jokios abejonės, irgi turiu savo aiškią nuomonę įvairiais klausimais. Ir labai dažnai ši mano nuomonė kardinaliai nesutampa su kitų forumo "Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas" dalyvių nuomonėmis (ypač Tikro lietuvio), tačiau aš stengiuosi rasti argumentus, kurie pagrįstų mano nuomonę ir įtikinti kitus, o ne naudotis savo, kaip administratoriaus, galiomis - drausti ar šalinti iš forumo.

  3. Priešingai elgdamasis tapčiau tokiu pat, kaip mūsų valdžioje ir žiniasklaidoje sėdintys "draudikai" - siekiantys "užspausti" bet kokią nuomonę ar mintį, kuri yra jiems nepatinkanti.

  4. Apskritai, manau, kad kiekvienas žmogus - tiek visuomenėje, tiek partijose ir organizacijose, tiek ir internetiniuose forumuose - įneša savo tam tikrą indėlį, kurį tik reikia sugebėti tinkamai panaudoti. Man nemažai teko vadovauti įvairioms ir visuomeninėms, ir politinėms, ir ūkinėms organizacijoms - visada stengiausi kiekvienam žmogui surasti tokią veiklą, kuri jam patiktų ir jis sugebėtų (tinkamai ir laiku nukreipiamas) tą darbą atlikti. O dirbti, atvirai kalbant, kaip taisyklė, tenka su žmonėmis, kurie turi daugybę įvairių trūkumų - jei pradėsi varinėti juos tik todėl, jog vienas yra geriantis, o kitas - lėtai mąstantis (ir pan.), tai tiesiog neliks su kuo dirbti.

    P.S. Juozas Prasauskas yra "užkietėjęs" monarchistas (skirtingai, nei, matyt, visi Patriotai.lt dalyviai) - mano, kad Lietuva vėl turi tapti karalyste. Tai, beje, ne tokia jau absoliučiai nepriimtina idėja - tam tikromis aplinkybėmis ji netgi gali būti realizuota ir atlikti teigiamą vaidmenį Lietuvos Valstybės išlikime - dabartinė "demokratija" kuo toliau, tuo labiau praranda absoliučios žmonių daugumos pasitikėjimą.

    Beje, Mindaugo Murzos siūloma Gervaldija irgi daug kam kelia šypseną, bet tai tai pat yra įmanomas variantas - aišku, esant tam tikrai konkrečiai situacijai Lietuvoje.

   Kaip matematikas, nemažai metų užsiiminėjęs tikimybių teorijos atšaka tikimybine duomenų analize, įpratau neatmesti jokių, net pačių neįtikinamiausių (šiuo metu) scenarijų. Pvz., 1985 metais vargu ar daug buvo Lietuvoje, SSSR ir visame pasaulyje asmenų, kurie tvirtai tikėjo, jog SSSR jau po kelių metų subyrės. Tačiau būtent tai ir įvyko.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Spa 2008 10:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
   Jau vien tai, kad Juozas yra baigęs aukštąjį mokslą ir dirba gydytoju, įrodo taip vadinamų" patriotų" banditiškumą. :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Spa 2008 12:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
    Dėl monarchistų ir pan. Tai yra tokia pat fix idėja kaip komunizmas, socializmas, fašizmas, nacionalizmas ir pan. Aš irgi prieš kokius metus dar maniau, kad komunisto idėja Lietuvoje galima ir pan., nes partijos esmė priklauso nuo programos ir atliekamo darbo, o ne nuo ko nors kito.

    BET DABAR MANAU, KAD TAI ĮMANOMA TIK TEORIŠKAI, o praktiškai žmonės automatiškai atmeta tokius dalykus kaip komunistai, nacionalistai,anarchistai, monarchistai ir pan. KAIP TIK DĖL TO, KAD MANO, JOG TAI KRAŠTUTINUMAI - YRA JAU TOKIE SUSIFORMAVĘ STEREOTIPAI, KURIEMS PAKEISTI GALI NEUŽTEKTI MŪSŲ GYVENIMO. :img06:

    Todėl tokių idėjų propagavimas praktiškos reikšmės neturi. KAS KITA YRA TAUTINIS PATRIOTIŠKUMAS - TAI YRA LIETUVIŲ KRAUJYJE. Geriausias pavyzdys yra krepšinis ir kt. sportas, kur visi sporto šakos mėgėjai VISŲ PIRMA SERGA UŽ SAVUS DĖL TO, KAD JIE TAIP PALAIKO, PARODO TĄ TAUTINĮ PATRIOTIZMĄ. Jausmai, kurie ir atspindi esmę. TODĖL TAUTINIO PATRIOTIZMO NEGALI SAVINTIS VIENA KURI PARTIJA. Gal tik gali labiau akcentuoti, BET KAS GALI PASAKYTI, KAS YRA TAUTAI GERIAU - ar daugiau su Rusija draugauti, ar kiek mažiau, jei atmesti pataikavimą? Juk, nori to ar ne, bet tai kaimynė ir teks vistiek kažkiek bendrauti. Ir, praktiškai pamąsčius, geriau būtų bendrauti Suomijos pavyzdžiu - nepaprastai naudingu sau, o ne kažkokiu atviru priešiškumu, kuo dvelkia prolandsberginiai pakalbėjimai. :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Spa 2008 21:58 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27095
Miestas: Ignalina
tikras lietuvis rašė:
    Dėl monarchistų ir pan. Tai yra tokia pat fix idėja kaip komunizmas, socializmas, fašizmas, nacionalizmas ir pan. Aš irgi prieš kokius metus dar maniau, kad komunisto idėja Lietuvoje galima ir pan., nes partijos esmė priklauso nuo programos ir atliekamo darbo, o ne nuo ko nors kito.

    BET DABAR MANAU, KAD TAI ĮMANOMA TIK TEORIŠKAI, o praktiškai žmonės automatiškai atmeta tokius dalykus kaip komunistai, nacionalistai,anarchistai, monarchistai ir pan. KAIP TIK DĖL TO, KAD MANO, JOG TAI KRAŠTUTINUMAI - YRA JAU TOKIE SUSIFORMAVĘ STEREOTIPAI, KURIEMS PAKEISTI GALI NEUŽTEKTI MŪSŲ GYVENIMO. :img06:

    Todėl tokių idėjų propagavimas praktiškos reikšmės neturi. KAS KITA YRA TAUTINIS PATRIOTIŠKUMAS - TAI YRA LIETUVIŲ KRAUJYJE.


   Jūs paprasčiausiai painiojate valstybės valdymo formas ir valdžios naudojamus valdymo metodus (monarchizmą, respubliką, fašizmą, demokratiją) su ideologijomis (nacionalizmas (pagrindinis siekis - pasaulinio daugiatautiškumo išsaugojimas, kiekvienai tautai aukuriant jos atskirą valstybę), kosmopolitizmas (pasaulinio vienatautiškumo siekis, sujungiant visas tautas ir valstybes į vieną pasaulinę tautą bei valstybę), komunizmas (visuotinis ekonominis lygiateisiškumas ir netgi lygiava), nacionalsocializmas (nacizmas) (vienos valdovų tautos (ar kelių tautų) iškėlimas virš visų kitų pasaulio tautų).

  Lietuvoje šiuo metu yra demokratinė pagal formą valstybės valdymo forma, tačiau realiai tai yra grupės oligarchų klanų valdžia, kurią bando perimti kelios kitos tokios pat grupės, dabar nustumtos į "užribį" (Uspaskicho, Pakso) - be to, vienas iš jų palaiko Vakarų oligarchai, o kitas - Rytų.

  Tačiau ideologiškai visi šitie klanai yra iš esmės kosmopolitiniai, kadangi eiti prieš ES ir JAV vyraujančią "srovę" jiems nėra jokios prasmės - verslo ir finansiniai ryšiai juos tiesiog "padaro" kosmopolitizmo ideologijos šalininkais.

  Taigi, Lietuvoje dabar yra "demokratinė" savo "įvaizdžiu" valstybės valdymo forma ir vyraujanti kosmopolitizmo ideologija šios valdžios sluoksniuose.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2008 23:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
   Žygeiviui. Ne painioju, o stengiuosi pasižiūrėti taip, kaip tai daro rinkėjas. O rinkėjas į dideles smulkmenas tikrai neina. Netgi, sakyčiau, reaguoja atmetimo principu . :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Gru 2008 17:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 29 Spa 2007 14:00
Pranešimai: 125
Miestas: Alytus
   Sveiki. Turbūt pasigedote tamstos Juozo? Su juo vakar šnekėjau telefonu, ir jis tikrai niekur nedingo, tik dabar yra labai užimtas darbais. Jis tikrai nepakeitė savo pažiūrų ir nepasitraukia iš veiklos. Tikėkimės, greitai sugrįš. :smile78:   :img06:

_________________
Waffen-SS

Lietuva-Lietuviams!!!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Gru 2008 03:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
   Ką gi Juozas veikia ? Laikas pareikšti savo teisingą nuomonę "на зло буржазной Европе" ir tiems vaikiukams iš patriotai.lt. :smile66:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Gru 2008 10:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 29 Spa 2007 14:00
Pranešimai: 125
Miestas: Alytus
   Juozas yra daktaras. Jam vyksta budėjimai ir t.t. ...

_________________
Waffen-SS

Lietuva-Lietuviams!!!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Gru 2008 16:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Lie 2007 17:18
Pranešimai: 442
Miestas: Vilnius - Birštonas
    AŠ NESITRAUKIU - AŠ BUDŽIU LIGONINĖJE.

    Matau, kad čia mane užpuole - bet, žinote, daviau ir diskutavau daug, ir niekur nesitraukiu, PAŽIŪRŲ nekeičiu.

    Susidarė tokia situacija, kad ligoninėje  jaučiamas gydytojų trūkumas ir man teko lapkrity budėti net 4 paras iš eilės, o dabar kas antrą naktį, ar net dvi iš eilės - žinote, reikia atsistatyti ir pasiruošti jėgas kitam budėjimui, be to ir mamai reikia maistą supirkti/virti nemoku/.

    Įdomus dalykas - dabar vidaus /nemaišyti su šeimos ar BPG gydytojais/ gydytojams daugiausiai darbo, nes medicina kaip kur jau tapo sunkokai prieinama. Kompensuojami vaistai nėra efektyvūs - tai firmų  biznis, ligoniai "nedagydyti" iki galo /LOPL/ ir, gal būt, gydytojams krūvis per didelis - medicina yra griaunama.

    Ir aš, kiek sugebu, atlieku savo pareigą ir valstybei, ir Motinai. Aš nedraskau akių dėl atlyginimo - žinau finansavimo problemas, bet, kiek tai įmanoma, dirbu.

    J.vPR. LIETUVA PIRMIAUSIA.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Gru 2008 06:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
  Juozai, atsakyk "kumščiu" minties tiems pacūkams, kad suprastų, kur yra tautinių patriotų centras - čia, o ten tik užkampis. :smile13:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Geg 2010 20:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Mano nuomone, Juozai, kuo menkesnis žmogus, tuo ieško aukštesnės kilmės. :img06:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: NE - gerb.BIČIULI -
StandartinėParašytas: 10 Geg 2010 11:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 10 Geg 2009 14:59
Pranešimai: 631
Miestas: KAUNAS
NE - gerb.BIČIULI -

     Žinote, man teko matyti žmonių įvairios kilmės - aš seniai susidomėjau genealogija, gal dar nuo vaikystės.

     Gal kitur ta mintis Jūsų ir turi pagrindą, bet tik ne mūsų kraštuose - čia nėra nei vienos giminės, kurioje vyrai nebūtų kariavę /turiu mintyje ir Rusiją, mažiau Lenkija, Vokietiją..../

     Kiekvienas kariavęs ar buvęs kareiviu vyras jau įgauna VERTĘ - todėl visi kunigaikščiai, princai ir turi karinius laipsnius, nors kaip vadai ir kareiviai jie jau silpni - tai tradicijos.

     O Lietuva, Rusija, Baltarusija - teritorijos per kurias ėjo visi ir su visais teko kariauti, nes rusai ėmė vyrus į savo armiją, Napoleonas į savo, vokiečiai į savo - todėl Lietuviai kartais kariaudavo. to nežinodami. vienas prieš kitą skirtingomis uniformomis apvilkti...

     Todėl Lietuvoje yra didžiausias procentas PASAULYJE kilmingų /tai yra kariškai grūdintų vyrų/, lyginant su visomis pasaulio tautomis.

     Šiaip genealogija yra labai paslėpta, kad nepasinaudotų. Ir prieiti neleidžiama beveik niekam, todėl kada kas rodys savo genealoginius lapus - netikėkite - to negali žinoti net sudarinėjantys ....

     Yra tik kitos taisyklės - vardas yra ženklas /nomen is omen/ ir pavardę reikia mokėti skaityti - joje užrašyta viskas, kiek reikia - daugiau neprisikasite. tik bus leista žinoti pavienius jūsų protėvių gyvenimo epizodus...

     O nugyventi garbingai - jau mūsų pačių uždavinys.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Geg 2010 14:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
O jūs, Prasauskai, pasisakote už konstitucinę ar absoliutinę monarchiją?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Geg 2010 16:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Suglumijai Juozą. :img01:
Piauniai nori išmušti iš teisingo kurso? :smile49:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lie 2010 02:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2010 00:02
Pranešimai: 246
   Gerbiamas Juozai,

  Benaršant po šį puslapį man šovė į galvą mintis, kad aš nelabai galiu atskirt absoliutinę monarchiją nuo diktatūros. :smile8:

  Na, iškyrus tai, kad absoliutus monarchas valdžią gauna paveldėjimo teise (ne visada), o diktatorius ją užgrobia pats (irgi ne visada), todėl tikimybė, kad monarchas bus minkštesnio charakterio yra šiek tiek didesnė. Plius skiriasi valdžios regalijos ir kitokie išoriniai atributai;

  Kad lygintumėm tik sistemas, sutariam kad:

  arba tiek diktatorius, tiek absoliutus monarchas yra vienodai kruvini, žiaurūs bet protingi žmonės, siekiantys išlaikyti valdžią ir ja mėgautis;

  arba abu yra geri ir protingi valdytojai, sąžiningai trokštantys, kad jų valstybėje žmonės gyventų geriau;

  arba abu yra vidutinybės;

  Man tinka bet koks variantas.

  Ir kuo skirsis realią valdžią turinčio tokio absoliutaus monarcho valdymas nuo tokio diktatoriaus valdymo?

_________________
Tai, ką mes darome gyvenime, nuskamba aidu amžinybėje.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: DIKTATŪRA
StandartinėParašytas: 04 Gru 2010 22:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 10 Geg 2009 14:59
Pranešimai: 631
Miestas: KAUNAS
    RESPUBLIKA YRA DIKTATŪRA.

    DEMOKRATIJA - PARTINĖ DIKTATŪRA, O KARALYSTĖJE PARTIJOS NETENKA VALDŽIOS. Todėl formuojasi tikresnės - nes nėra bėgiojančių iš vienos partijos į kitą, bet mažai įtakos darančios valdymo procesui.

J.v PR. Lietuva pirmiausia.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: DIKTATŪRA
StandartinėParašytas: 04 Gru 2010 23:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Juozas Prasauskas rašė:
    RESPUBLIKA YRA DIKTATŪRA.

    DEMOKRATIJA - PARTINĖ DIKTATŪRA


Prašom pagrįsti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007