Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 28 Bal 2024 14:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Tomas T.
StandartinėParašytas: 09 Gru 2014 22:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Lap 2014 16:14
Pranešimai: 27
Sveiki. Esu Tomas T. Save laikau ramiu, kukliu, kiek droviu ir žingeidžiu žmogumi. Atsiprašau, kad tik dabar sugalvojau parašyti į svetainės narių prisistatymų skiltį. Be to, domiuosi Lietuvos ir pasaulio istorija (labiausiai domiuosiu tarpukario laikais).

Nesu linkęs kitų įžeidinėti, pagal savo išsilavinimo lygį bandau reikšti mintis tam tikrais klausimais. Iškart parašysiu, kad kai kurios mano pažiūros gali NESUTAPTI su kitais šio forumo nariais.

Turiu pripažinti, kad čia, forume ir enciklopedijoje, daug įvairios vertingos informacijos iš Lietuvos ir kitų kraštų istorijos. Jau anksčiau čia kartais apsilankydavau. Taip pat skaitydavau įvairias diskusijas tarp skirtingų pažiūrų asmenų.

P.S. Esu lietuvis tiek pagal savo kilmę, tiek pagal savo tautinę savimonę. Lietuvių kalbą laikau svarbia lietuvybės dalimi. Todėl ir pasirinkau tokį parašą, pabrėžiantį lietuvių kalbos svarbą.

_________________
Mylėk Tėvynę ne žodžiais, o darbais.


Paskutinį kartą redagavo Tomas T. 27 Sau 2015 18:10. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 10 Gru 2014 00:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Ne kalba yra pagrindinis tautos požymis, o sava teritorija nuo amžių. :smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 10 Gru 2014 18:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Lap 2014 16:14
Pranešimai: 27
Pats manau, kad tiek sava žemė, tiek sava kalba yra svarbūs tautos pagrindai.

Dėl savo asmenybės: nusprendžiau šiek tiek daugiau apie save parašyti (mano kuklia nuomone, gyvenime dar kažko įspūdingo nesu pasiekęs). Tad pradėsiu. Man yra 21-eri (studijuoju II kurse).

Laisvalaikiu mėgstu paskaityti kokias nors knygas (nebūtinai priskirtinas grožinei literatūrai), kad ir istorines. Taip pat mėgstu sau vienas pasivaikščioti. Domiuosi šiek tiek ir daile (konkrečiau M.K. Čiurlionio simbolistine kūryba), pats esu savo noru tapęs guašu.

Dėl šiandienos paskutinių trijų Jūsų, tikro lietuvio, pranešimų: atsakysiu šiek tiek vėliau vienu dideliu komentaru, kuriame ketinu paneigti, kad esu „rasiejinis šnipas“ (kaip supratau mane laikote Lietuvos priešu). Todėl teks truputį Jums palaukti, kol parašysiu atsakymą.

_________________
Mylėk Tėvynę ne žodžiais, o darbais.


Paskutinį kartą redagavo Tomas T. 19 Vas 2015 17:12. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 10 Gru 2014 20:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Lap 2014 16:14
Pranešimai: 27
Kaip jau prieš tai minėjau, kad iš Jūsų, tikro lietuvio, gavau 3 pranešimus. Pirmiausia pagal savo turimą išsilavinimą suprantama lietuvių kalba pabandysiu išdėstyti savo kai kurias pažiūras. Toliau ir kitas mintis parašysiu.

Tad pradėsiu nuo savo pažiūrų į lietuvišką savimonę, lietuvių kalbą, Lietuvos žemę ir dabartinę Rusiją:


I. Gerbiu tautinę savimonę ir lietuvių kalbą:
1. Esu lietuvis, o ne rusas pagal kilmę, gimtąją vietą, gimtąją kalbą, tautinę savimonę.
2. Stengiuosi kuo taisyklingiau lietuviškai rašyti tiek čia, forume, tiek ir Veidaknygėje (Facebook), tiek ir SMS žinutes (kas daliai jaunimo gali būti atrodyti „lievai“);
3. Šnekėdamas beveik neįterpinėju nei angliškų, nei rusiškų, nei dar kokių nors kitokių svetimybių - pradinių klasių auklėtojos įtaka: kartą trečioje ar antroje klasėje pasakodamas apie savo atostogas pavartojau žodį „baba“, mokytoja iškart mane pataisė, kad reikia sakyti „močiutė“. Nuo to laiko pradėjau apgalvoti, prieš ką nors sakydamas;
4. Nesikeikiu nei rusiškai, nei angliškai (anksčiau, vaikystėje ir iš dalies paauglystėje nusikeikdavau rusiškai; man tiek rusų, tiek anglų kalbų keiksmažodžiai „rėžia ausį“. Manu, kad žmogus, turintis bent kiek tautinės savigarbos, nevartos „riebių“ ir „neriebių“ kitų kalbų keiksmų.

Aišku, ir šnekėdamas, ir rašydamas dar padarau tų klaidų. Todėl netvirtinu, kad esu labai raštingas. Taip pat neteigiu, kad didžiausias Lietuvos patriotas yra tas, kuris kalba ar/ir rašo be jokių klaidų. Tiesiog taip manau.


II. Nespjaudau nei perkeltine, nei tiesiogine to žodžio prasme ant Lietuvos žemės, krašto. Aš Lietuvos žemės, krašto netapatinu su dabartine Lietuvos „valdžia“ – tai du skirtingi dalykai.


III. Nesu dabartinės Rusijos gerbėjas:
1. Dabartinė Rusija realiai yra daugiatautė šovinistinė kapitalistinė imperija;
2. Nepritarčiau Lietuvos stojimui į bendras karines, politines, ekonomines ar kokias nors kitas organizacijas su dabartine Putino Rusija;
3. Esu įsitikinęs, kad Rusija anksčiau ar vėliau suskils daugybę Šiaurės rytų Europos ir Šiaurės Azijos tautinių valstybių (kitos didžiosios imperijos – JAV, Kinija, Indija, Brazilija ir kitos mažesnės – ne išimtis). Neprieštaraučiau dėl dabartinės Rusijos imperijos suskaldymo į daugelį tautinių šalių. Viename pranešime rašiau, kad NATO sunaikintų Rusiją - pirma pats pagalvojau, kad ta karinė organizacija bombarduotų Rusiją atominėms bombomis. Iš pradžių taip supratau. Tokiu atveju ir Lietuva nukentėtų, jei vyktų karas visoje Vidurio Rytų Europoje su Rusija. Po to supratau - kažkokia nesąmonė, kad NATO pultų Rusiją atominėm bombom;
4. Rusija turėtų grąžinti Krymą Ukrainai ir palikti rytinius tos valstybės regionus (Luhanską ir Donbasą) ramybėje, t.y. sustabdyti netvarką;
5. Nesiklausau rusiškos muzikos. Man rusiška popmuzika ir estradinė muzika (nesvarbu ar sovietinė ar šių laikų) nekelia jokių simpatijų;
6. Negaliu pasakyti (logiškiau būtų - parašyti), kad man patinka pati rusų kalba: ji man svetima. Be to, negaliu pasigirti geru jos mokėjimu.


Apie antrąjį ir trečiajį Jūsų pranešimus:

Antrame savo pranešime rašėte, kad Rusijos šnipams turi būti įvykdyta mirties bausmė. Nesu mirties bausmės šalininkas, todėl tuos kenkėjus reikėtų įkalinti iki gyvos galvos be galimybės išeiti į laisvę. Be to, kaliniai patys turėtų save visiškai išlaikyti tam, kad gautų pavalgyti ir apsirengti. Tam reiktų įvesti visuotinę darbo prievolę nusikalteliams. Kas nedirbtų, tas nevalgytų. Taip pat kalėjimuose neturėtų būti jokių kompiuterių, mobiliųjų telefonų ir kitų šiuolaikinių technologijų.


Niekam nelinkiu tyčinės mirties. Esu prieš smurtą, prasivardžiavimus. Nemanau, kad už kitokios nuomonės pasisakymą, reikia kam nors siūlyti prisistatyti į teismą. Aš ir neverčiu, kad kuris nors, kad ir jūs, tikras lietuvi, palaikytumėte mano nuomonę.

Tenorėjau savo nuomonę parodyti tokią, kokia ji yra man priimtina, o ne kitam būtų priimtina. Neabejoju, kad mano pažiūros į įvairias gyvenimo sritis dar keisis.

Aišku, mano pranešimai Jums pasirodė kvaili, prieštaraujantys, gal net radikalūs (kai kuriuose vietose). Kai esi jaunas žmogus, tai ir esi idealistas. Galbūt aš naivus idealistas? Neneigsiu.

Tokios mano pažiūros šiais klausimais.

P.S. Paties Tamstos nekeikiu dėl kitokio požiūrio. Gerai, kad atrašote į mano tas rašliavas argumentuotai tiek savais žodžiais, tiek ir pateikdamas nuorodas. Jei nebenorėsite diskutuoti su manim anuo klausimu dėl įvairių šalių nacionalistų bendradarbiavimo, duokite žinią.

P.P.S. Viską šiame komentare parašiau rimtai, nuoširdžiai.

_________________
Mylėk Tėvynę ne žodžiais, o darbais.


Paskutinį kartą redagavo Tomas T. 19 Vas 2015 17:12. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 11 Gru 2014 03:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Keletas pastabų:
1. mokytoja buvo neteisi, vadindama "babą" močiute, nes močiutė yra svetima senė, kurios dėl amžiaus niekas nenori vadinti negražiai, todėl vartoja švelnesnę formą.
Dera "babą" vadinti senele.
Pvz., lietuvių liaudies pasaka: gyveno senelis ir senelė, jie turėjo vištelę, kai ta vištelė numirė, tai ant jos paminklo užrašė: gyveno senelis ir senelė ir t.t.;
2. nėra jokios Rusijos, nes ten gyvena ne rusai, o ruskiai (russkije - русские), t.y. jų savivardžio šaknyje yra raidė k, kurios negalima išmesti, jei nenori pakeisti žodžio.
Taip, kad tos šalies tikras pavadinimas yra Rasieja (senoliai žinojo ką sako!) - nuo žodžio Rassija (pagal tarimą originalaus žodžio Россия), o lietuvių kalboje kaip tariam, taip ir rašom - be jokių žulikysčių.
Tikrieji rusai arba rusinai, kaip juos vadino, pvz., Austro - Vengrijos imperijos laikais, yra dabar vadinami ukrainiečiais, kurie kadaise sudarė Kijevo (Rusios) aplinkinių gyventojų visumą;
3. kalbos prieš NATO IR ES, kaip Lietuvos skydą, yra kvailystė arba rasiejinės propagandos transliavimas.
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 11 Gru 2014 13:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Lap 2014 16:14
Pranešimai: 27
Ačiū už parašytas pastabas.

Atsakysiu taip:

1. Pats manau, kad žodis „močiutė“ turi ne vieną prasmę: jis reiškia ir mamos/tėvo mamą. Yra nuoroda dėl tos sąvokos: http://www.zodynas.lt/terminu-zodynas/m/mociute
2. Sutinku dėl to. Be to, pritarčiau, kad rusai ir Rusija turėtų vadintis maskovais ir Maskovija (nuo Maskvos pavadinimo);
3. Visiškai sutinku: arba tai tiesiog, mandagiau pasakius, kitoks požiūris (naivus, idealistinis ir pan.), arba iš tikrųjų prorusiškas nusistatymas.

_________________
Mylėk Tėvynę ne žodžiais, o darbais.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 11 Gru 2014 22:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774

Pats pateikei nuorodą:
močiutė

močiut|ė malon.
1. motina: močiute, širdele, tai tau, tai tau, auginai dukrelę ne sau, ne sau (d.).
2. motinos ar tėvo motina, senelė.
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 13 Gru 2014 20:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Lap 2014 16:14
Pranešimai: 27
Paskutinį kartą pataisau šį pranešimą. Nusprendžiau - renkuosi nepriklausomos Lietuvos kelią: nei su ES, NATO ir JAV - vienoje pusėje, nei su EAS, NVS ir Rusija - kitoje pusėje. Mano manymu, dabar einame Vakarų klystkeliu, ne kitaip būtų ir prie Putino. Aš esu už tai, kad Lietuva eitų savo keliu, o ne Baroso/Obamos ar Putino šunkeliais.

Deja, nematau jokios politinės partijos, kuri siektų tikros Lietuvos ir lietuvių nacijos nepriklausomybės. Tad esu lietuvis atskalūnas, trokštantis mūsų visų laisvės, o nei joks barosofilas/obamofilas ar putinofilas.

Lietuva - tai mūsų, lietuvių, žemė, o ne Vakarų ar Rytų grobuonių. Pasirašau po kiekvienu savo žodžiu.

_________________
Mylėk Tėvynę ne žodžiais, o darbais.


Paskutinį kartą redagavo Tomas T. 22 Vas 2015 22:44. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Tomas T.
StandartinėParašytas: 14 Gru 2014 23:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Viso gero, rasiejini.
Lietuva yra dabar nepriklausoma, nes gali nuo rasiejinių žmogžudžių ir vagių apsiginti, o JAV ir NATO NIEKADA NĖRA LIETUVOS NEI OKUPAVĘ, NEI PLĖŠĘ.
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Tomas T.
StandartinėParašytas: 16 Gru 2014 03:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
O štai ką "gerieji" maskoliai išdarinėjo visada:
http://kultura.lrytas.lt/?id=1418648698 ... 138&view=6
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 18 Gru 2014 21:12 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27104
Miestas: Ignalina
Tomas T. rašė:
Ačiū už parašytas pastabas.

Atsakysiu taip:

2. Sutinku dėl to. Be to, pritarčiau, kad rusai ir Rusija turėtų vadintis maskovais ir Maskovija (nuo Maskvos pavadinimo);


Nėra reikalo kurti naujadarus lietuvių kalboje, jei yra senoviniai lietuviški istoriniai žodžiai - maskoliai ir Maskolija.

Lietuvių kalbos žodynas
http://lkzd.lki.lt/Zodynas/Visas.asp

×maskõlius (brus. мacкaль) sm. (2) psn.
1. caro kariuomenės kareivis: Į maskoliùs, į vaiską išejo Škn. Į maskoliùs nudavė Škn. Ėjo maskõlius iž vainos namo (ps.) Lz. Vieną kartą maskolius, grįždamas iš vaisko, užėjo pas tuos žmones SI333.
2. CII75, MŽ346, K rusas: Maskolių žemė R297. Ar nedabojai, kad visi taip elgiasi būrai? Šveds, maskõlius, lenks ir žyds kitaip nepadaro K.Donel.

×maskõlis sm. (2) žr. maskolius:
1. Jau atej bernukam eit maskoliuos Lz. Pasidainuosim vedu broleliai, pakol tebesam ne maskolėliai (d.) Kp. Duona, druska, [v]andenėlis – tai maskolio pasilkėlis LTR(Sb). Jau metai bus, kap nuej[o] maskoliúosna Šlčn.
2. BsO82 Ventos tiltą pri Mažeikių kad dirbo, buvo maskoliai iš Maskolijos atvežti su mediniais ratais Šts. Kriaučiūnas gi rusiškai moka kaip tikras maskolis A.Baran.

×maskolỹstė sf. (2) psn.
1. kareiviavimas caro kariuomenėje: Iš maskolỹstės nepaleidė Ad. Da ne per senai grįžau iš maskolỹstės Ad.
2. rš rusiškumas.

Ir kiti žodžiai šios šaknies, esantys lietuvių kalboje:

maskolbuvis
maskolėti
maskoliauti
maskolybė
maskolinis
maskolis
maskolystė
maskoliškas
maskoliškumas
maskolius

P.S. Maskva istoriškai yra lietuvių genties galindų pilis Mazgava, kurią vietiniai finai meriai pavadino Maskava (finų kalbose nėra z ir g, todėl užsieniniuose pavadinimuose ir žodžiuose jie finų pakeičiami s ir k), su ilgai tariamomis a, o slavai iš šio finizuoto pavadinimo pervardino į Moskov (ilguosius a pakeitė į o), ir iš šio pavadinimo laikui bėgant atsirado dabartinis maskoliškas pavadinimas Moskva).

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 18 Gru 2014 21:36 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27104
Miestas: Ignalina
Tomas T. rašė:
Nusprendžiau - renkuosi NEPRIKLAUSOMOS LIETUVOS KELIĄ. Tiek dabartinei Vakarų (JAV-NATO-ES), tiek galimai Rytų (Rusijos) VERGIJAI aš sakau - griežtą NE! Tai mano galutinis PASIRINKIMAS.

Išeinu VISAM LAIKUI iš šito forumo.

Tai PASKUTINIS mano pranešimas: duodu GARBĖS žodį.


Tomai, Tikras lietuvis yra tik vienas iš daugelio šio forumo narių - ir jis, kaip ir visi kiti, turi savo asmeninę nuomonę, kurią aktyviai ir reiškia - ir ne tik šiame forume.

P.S. Jei dėl visų Tikro lietuvio pasisakymų, kai kada netgi labai aršių - pvz., mano paties atžvilgiu - ir kaip šio forumo tvarkdario (administratoriaus), ir kaip dalyvio, išreiškiančio savo nuomonę - aš irgi reaguočiau taip jautriai, kaip tu, tai jau kokius 20 kartų turėjau išeiti iš šio forumo :smile100: , ir perduoti jo administravimą Tikram lietuviui. :smile12: :smile102:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Tomas T.
StandartinėParašytas: 19 Gru 2014 10:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Ir išeikit - nei vieno iš jūsų čia nelaikau :img01: :
jeigu jau esat rasiejiniai, tai dumkit į rasiejas ir po Lietuvą nebesimaskatuokit. :smile58: :smile58: :smile58:
Lietuva - TIK lietuviams!
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Tomas T.
StandartinėParašytas: 19 Gru 2014 20:53 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27104
Miestas: Ignalina
tikras lietuvis rašė:
Ir išeikit - nei vieno iš jūsų čia nelaikau :img01: :
jeigu jau esat rasiejiniai, tai dumkit į rasiejas ir po Lietuvą nebesimaskatuokit. :smile58: :smile58: :smile58:
Lietuva - TIK lietuviams!
:smile38:


Na tu jau tampi tikru ekstremistu - didesniu nei aš. :smile100: :smile12:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Tomas T.
StandartinėParašytas: 20 Gru 2014 00:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Nemanau, kad pats - ekstremistas.
Manau, kad esi toks, sakyčiau, saikingas tautininkas.
O kalbėjimas iš esmės yra teigiamas dalykas, nes kiti miauksi miauksi ir ... piš.
Jei ką sakai, tai sakyk.
Ar ne? :smile38:
Beje, ar neteko skaityti Šukšino apsakymo"Oratorinis fokusas"?
Tai ten buvo duotas toks pavyzdys: plaukia valtis, vienas koks pradeda valtį siūbuoti ir gali apversti.
Tai ką su tokiu jūreiviai daro?
Meta per bortą į vandenį.
Lietuva yra laivas (ir gana menkas - pripažinkime tiesą, kad suprastume koks yra iš tiesų didelis pavojus jam dėl bet kokių priešiškų veiksmų) ir visi turime irkluoti riktingai, t.y. būti lietuviais, o jei kas siūbuos laivą ir grasins apversti, tai ką - į dantis tokiam žiūrėsime?
Per bortą (pvz., lauk iš Lietuvos).
Geras straipsnis į temą:
http://www.kaunozinios.lt/svarbu/rusija ... g.comments

:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Tomas T.
StandartinėParašytas: 24 Sau 2015 20:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Lap 2014 16:14
Pranešimai: 27
Sveiki dar kartą. Nusprendžiau padaręs beveik 1,5 mėn. pertrauką į šį forumą grįžti tikro lietuvio nelaimei... Taip, iš tiesų per jautriai sureagavau dėl to pasirinkimo. Tiesiog turiu tokią savo nuomonę ir nesiruošiu kam nors lyst į subinę, kad įtikčiau, tapčiau „tikratikiu“ ir pan. Ką gi užsitraukiau negarbę. Taip jau būna gyvenime: niekada nesakyk niekada.

_________________
Mylėk Tėvynę ne žodžiais, o darbais.


Paskutinį kartą redagavo Tomas T. 27 Sau 2015 19:39. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Tomas T.
StandartinėParašytas: 24 Sau 2015 20:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Lap 2014 16:14
Pranešimai: 27
Pritarčiau, kad į Lietuvos valdžią ateitų žmonės, pasižymintys dorove, patirtim ir prakitnių žinių taikymu. Ar tokią valdymo formą būtų galima vadint meritokratija (liet. talentingųjų valdžia)? Ką manot?

_________________
Mylėk Tėvynę ne žodžiais, o darbais.


Paskutinį kartą redagavo Tomas T. 27 Sau 2015 19:40. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Tomas T.
StandartinėParašytas: 24 Sau 2015 20:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Lap 2014 16:14
Pranešimai: 27
Nepykit, kad vėl apsižioplinau... Kai dažnai nesilankau, tai ir nežinau. Nieko. Galit mane pult, maišyt su šūdais, jei taip norit. Pasiruošęs.

_________________
Mylėk Tėvynę ne žodžiais, o darbais.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Tomas T.
StandartinėParašytas: 25 Sau 2015 02:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Taip ir žinok, jaunuoli, lietuvis yra TIK tas, kurs yra komandos, kuri vadinasi Lietuva, narys.
Ir viskas bus OK.
Kitų komandų nariams duodam į kailį. :img01:

:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007